13. 10. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - SK SENCO Doubravka - UMT+UO
Výsledek ještě není znám
---

7. 10. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Jiskra Domažlice
Výsledek ještě není znám
---

4. 10. 2018, čtvrtek, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Blatná
Výsledek ještě není znám
---

29. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Start Luby
Výsledek ještě není znám
---

23. 9. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - SK Slavia Vejprnice
Výsledek ještě není znám
---

15. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - SK Klatovy 1898 - hř. Janovice
Výsledek ještě není znám
---

9. 9. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - FK Nepomuk
Výsledek ještě není znám
---

5. 9. 2018, středa, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - SK Rapid Plzeň - hř. Lopatárna
Výsledek ještě není znám
---

2. 9. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Přeštice
Výsledek ještě není znám
---

30. 8. 2018, čtvrtek, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - FC Rokycany
Výsledek ještě není znám
---

26. 8. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - FK Okula Nýrsko
Výsledek ještě není znám
---

19. 8. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Hradešice
Výsledek ještě není znám
---

12. 8. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Turnaj Blatná
Výsledek ještě není znám
---

7. 8. 2018, úterý, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Strakonice (starší žáci)
Výsledek ještě není znám
---

17. 6. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Rokycany
0:5 (0:0)
---

10. 6. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Luby
1:3 (0:2)
Faltys
---

2. 6. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy - hřiště Janovice
2:5 (1:2)
Smíšek, Rojt
---

27. 5. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Bolevec
0:0 (0:0) PK 3:4
---

20. 5. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice
0:2 (0:0)
---

13. 5. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
1:4 (0:0)
Smíšek
---

1. 5. 2018, úterý, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Rapid Plzeň
1:1 (1:0) PK 2:3
Rojt
---

28. 4. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice - UMT
0:3 (0:2)
---

22. 4. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
2:2 (1:1) PK 5:3
Smíšek 2
---

15. 4. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
0:6 (0:3)
---

7. 4. 2018, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Horšovský Týn
0:3 (0:3)
---

1. 4. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
1:6 (0:3)
Reindl
---

25. 3. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
1:0 (1:0)
Klečka
---

17. 3. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka - UMT
1:7 (0:4)
Klečka
---

10. 3. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
2:6 (1:3)
Reindl, Smíšek
---

23. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Košutka Plzerň
2:3 (0:3)
Reindl, Rojt
---

27. 8. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - FK Okula Nýrsko
7:1 (0:1)
3 x Faltys, 3 x Smíšek, Reindl
---

20. 8. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Blatná
4:4
3 x Smíšek, Zábranský
---

9. 8. 2017, středa, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Strakonice
2:1
Potužák, Smíšek
---

5. 8. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Hradešice
4:2
---

28. 7. 2017, pátek, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Blatná
5:0 (4:0)
3 x Smíšek, Klečka, Janda
---

16. 6. 2017, pátek, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
1:3 (1:0)
70. Pančenko Alex - 12. Kadlec Josef, 41. Kramár Martin, 47. Kolařík Lukáš
---

10. 6. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
5:3 (2:0)
1. Mach David, 23. Smíšek František, 50. Pavelec Petr, 55. Král Luboš, 60. Smíšek František - 39. Majerčík Marek, 49. Majerčík Marek, 62. Majerčík Marek
---

4. 6. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Horšovský Týn
3:5 (0:2)
40. Masopust Jakub, 41. Masopust Jakub, 63. Smíšek František - 7. Petr Tomáš, 9. Němec Dominik, 46. Petr Tomáš, 49. Petr Tomáš, 67. Durdík Robert
---

28. 5. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Luby
2:7 (1:3)
11. Jedlička Dalibor (vl.), 28. Holub Radek, 35. Holý Jan, 50. Holub Radek, 54. Červený Michael, 59. Votava Tomáš, 66. Holý Jan - 16. Masopust Jakub, 45. Masopust Jakub (pen.)
---

21. 5. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
3:8 (0:2)
4. Masopust Jakub, 46. Masopust Jakub, 63. Masopust Jakub - 10. Kapolka Martin, 29. Roučka Jiří, 41. Roučka Jiří, 43. Kořínek Petr, 47. Kořínek Petr, 57. Kořínek Petr, 59. Vrba Lukáš, 61. Pracht Patrik
---

13. 5. 2017, sobota, 11:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Rapid Plzeň
0:4 (0:2)
- 3. Kozák Adam, 4. Žemlička Martin, 48. Treml Jan, 58. Žemlička Martin
---

7. 5. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
1:3 (0:0)
66. Faltys Adam - 59. Janča Vítězslav, 65. Zelenka Zdeněk, 70. Kučera Václav.
---

29. 4. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka - UMT
2:0 (1:0)
Král, Soukup
---

23. 4. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
2:5 (1:2)
Král, Masopust
---

17. 4. 2017, pondělí, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Rokycany
0:10 (0:4)
---

9. 4. 2017, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice - UMT
0:7 (0:4)
---

1. 4. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice - hřiště Chotěšov
3:1 (1:0)
70.Král Luboš - 8.,57.Hrbas Ondřej ,58.Horák Daniel
---

26. 3. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
3:2 (1:2)
1. Král Luboš, 45. Pančenko Alex, 70. Těžký Daniel - 10. Vladař Michal, 12. Vladař Michal
---

12. 3. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy
0:0 (0:0) na penalty 2:3
---

9. 3. 2017, čtvrtek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sokol Hradešice
7:1 (3:0)
Král 3x, Pančenko 2x, Horkel, Jedlička
---

7. 3. 2017, úterý, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - SK Klatovy
4:1 (2:0)
---

5. 3. 2017, neděle, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - SK Litavan Bohutín ( v Blatné)
5:3 (4:1)
---

26. 2. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Junior Strakonice
3:4 (1:2)
---

19. 2. 2017, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - SK Březnice 1918 (v Blatné)
4:0 (1:0)
---

12. 2. 2017, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Blatná
3:2 (2:0)
- Masopust, Smíšek
---

19. 11. 2016, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
0:2 (0:2)
-Potužák Pavel, Papež Jakub
---

13. 11. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
1:1 (0:1) na penalty 6:5
Král Luboš - Vodrážka Daniel
---

6. 11. 2016, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Horšovský Týn - Vrchlického ulice
1:3 (0:3)
Masopust Jakub - Kulík Roman, Sloup Ondřej, Sobotník Zdeněk
---

30. 10. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Luby
1:5 (1:3)
Masopust Jakub - Hajšman Daniel 2x, Votava Tomáš 2x, Holý Jan
---

23. 10. 2016, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
2:5 (1:3)
Král Luboš 2x - Plincelner Aleš 2x, Pernglau Dominik, Kapolka Martin, Kořínek Petr
---

16. 10. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Rapid Plzeň
1:4 (1:2)
6. Pikeš Radim - 6. Žemlička Martin, 34. Opava Milan, 53. Benedikt Martin, 60. Benedikt Martin
---

9. 10. 2016, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
0:2 (0:0)
-62. Zelenka Zdeněk, 69. Kučera Václav
---

2. 10. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka
2:4 (1:3)
27. Masopust Jakub, 46. Smíšek František - 2. Uzlík Matyáš (pen.), 12. Kule Jakub, 57. Kalina Dominik, 63. Stehlík Libor
---

24. 9. 2016, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
0:5 (0:1)
-17. Švec Štěpán, 39. Irlbek Filip, 43. Květon Jaroslav, 56. Jarko Marek, 66. Jarko Marek.
---

18. 9. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Rokycany
0:9 (0:3)
-10. Bušta Adam, 20. Košťálek Ondřej, 26. Janota Jakub, 55. Rybař Matěj, 39. Bartovský Matěj, 55. Michálek Pavel, 59. Janota Jakub, 60. Radošovský Michal, 71. Michálek Pavel
---

10. 9. 2016, sobota, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
0:4 (0:2)
- 5. Baumann Petr, 28. Chodora Matěj, 54. Chodora Matěj, 58. Chodora Matěj
---

4. 9. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice
0:6 (0:3)
- 12. Medek Jan, 28. Klokan Lukáš, 35. Klokan Lukáš, 39. Peťak Jan, 57. Peťak Jan, 70. Šindelář Marek
---

28. 8. 2016, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
2:5 (1:3)
9. Pančenko Alex, 67. Pavelec Petr - 7. Vladař Michal, 33. Masopust Jakub (vl.), 37. Viktora Antonín, 44. Viktora Antonín, 68. Krumpholc František
---

11. 6. 2016, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy - hř. u ZS
2:10 (2:3)
5. Boček Jakub, 35. Boček Jakub - 7. Javorský Ondřej, 12. Bilíček Matyáš, 17. Partyngl Tomáš, 43. Marek Lukáš, 48. Partyngl Tomáš, 51. Kirpal Jakub, 56. Bilíček Matyáš, 63. Jirotka Jakub, 63. Barborka Matyáš, 66. Homolka David
---

5. 6. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
5:2 (4:0)
6. Boček Jakub, 29. Boček Jakub, 34. Hnídek Tomáš, 35. Hnídek Tomáš, 43. Hnídek Tomáš - 51. Ulrych Jan, 16. Janča Vítězslav
---

29. 5. 2016, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
1:5 (1:4)
2.,5.,31. Hnídek Tomáš, 33. a 46. Boček Jakub - 6.Vladař M
---

21. 5. 2016, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Horšovský Týn
5:5 (0:3) na penalty 11:12
16. Boček Jakub, 33. Hnídek Tomáš, 35. Stulík Tomáš, 53. Přerost Jakub a 67. Jedlička Dalibor - 44. Němec Dominik, 47.,51 a 59. Bezděch Matěj, 59. Sloup Ondřej
---

15. 5. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice
3:4 (2:3)
4. Bartheldy Václav, 32. Hnídek Tomáš, 65. Štěch Jakub - 8. Jindřich Václav, 14. Jánský Matyáš, 20. Medek Jan, 49. Jánský Matyáš
---

8. 5. 2016, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - ZČE - hř. SK 1894
3:7 (2:3)
7. Hnídek Tomáš, 19. Hnídek Tomáš, 69. Hnídek Tomáš - 5. Tětek Jakub, 33. Tětek Jakub, 34. Ledvina Jan, 44. Salvět Patrik, 47. Tětek Jakub, 61. Vodrážka Dan, 67. Vodrážka Dan
---

1. 5. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
1:3 (0:2)
49. Boček Jakub - 30. Čoka Erik, 31. Čoka Erik, 66. Šmída Marek
---

24. 4. 2016, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
1:6 (0:2)
58. Boček Jakub - 7. Mašat Filip, 34. Kmeťo Tomáš, 36. Mašat Filip, 37. Mašat Filip, 42. Mašat Filip, 56. Květon Jaroslav
---

17. 4. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Luby
1:5 (0:2)
60. Bartheldy Václav - 10. Gajdoš Kamil , 27. Mužík Radek, 27. Mužík Radek, 46. Petrželka Jaroslav, 67. Mužík Radek
---

9. 4. 2016, sobota, 12:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stříbro - UMT
2:5 (2:2)
3. Boček Jakub, 34. Přerost Jakub - 27. Sitay Erik, 28. Lacina Tomáš, 36. Demeter Aleš, 43. Chmiel Dominik, 47. Demeter Aleš
---

3. 4. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
1:6 (0:4)
45. Smíšek František - 8. Bayer Jan, 13. Bayer Jan, 19. Hájek Dalibor, 34. Vodrážka Daniel, 39. Formánek Vojtěch, 66. Davídek Pavel
---

27. 3. 2016, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice - UMT
0:1 (0:0)
- Trš
---

20. 3. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
1:4 (0:4)
67. Hnídek Tomáš - 12. a 54. Hoang Minh Kien Martin, 21.,45. a 47. Černý Vojtěch, 23. Soupír David a 27. Chodora Matěj.
---

13. 3. 2016, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka - UMT
2:4 (2:1)
10. Hnídek Tomáš, 25. Hnídek Tomáš-15. Jedlička Ladislav, 45. Špirk Dominik, 50. Hlavatý Petr, 65. Adlt Josef
---

6. 3. 2016, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Klatovy
2:4 (1:2)
2xHnídek
---

21. 2. 2016, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Sušice
3:1
Hnídek, Polomis, Boček -
---

14. 2. 2016, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Junior Strakonice
3:3 (1:1)
3x Hnídek -
---

8. 11. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy
0:4 (0:3)
-22. Kapusta Martin, 28. Barborka Matyáš, 32. Marek Lukáš, 68. Jirotka Jakub
---

31. 10. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
3:6 (2:1)
22. Boček Jakub, 25. Bartheldy Václav, 63. Bartheldy Václav (pen.) - 15. Janča Vítězslav, 39. Suk Matyáš (pen.), 40. Würtherle Ondřej, 51. Janča Vítězslav, 58. Mišajkov Pavel, 64. Trylč Jakub
---

25. 10. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
8:0 (5:0)
4. Hnídek Tomáš, 16. Hnídek Tomáš, 20. Bartheldy Václav, 28. Král Luboš, 31. Boček Jakub, 45. Hnídek Tomáš, 65. Hnídek Tomáš, 68. Bartoš Diego
---

18. 10. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Horšovský Týn
2:4 (1:1)
30. Bartheldy Václav, 40. Hnídek Tomáš – 21. Sobotka Zdeněk, 49. Pitipáč Tomáš, 58.,69. Hadrovský Ladislav .
---

11. 10. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice
1:5 (1:1)
Hnídek
---

4. 10. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - ZČE Plzeň
1:7 (1:3)
7.Bartheldy Václav – 6.,42.Tětek Jakub, 11.Salvět Patrik, 31.Stehlík Jakub, 38.,53. Vondrážka Dan, 66. Klier Ondřej.
---

27. 9. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
0:7 (0:4)
-5.,46. Jocsik , 39.,68. Junek Jonáš, 14. Duong Viet Hoang , 20. Brejcha Jan , 65 Le Quoc Anh
---

20. 9. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
0:4 (0:1)
-28. Bastl Adam, 51. Jarko Martin, 60. Jarko Marek, 68. Povovych Srhiy
---

13. 9. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Luby
1:4 (1:3)
---

6. 9. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stříbro
0:8 (0:2)
- 9. a 55. Klimeš Lukáš, 19., 45. ,51.,57. a 63. Demeter Aleš, 48. Koželuh Pavel
---

3. 9. 2015, čtvrtek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
0:7 (0:4)
---

29. 8. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
3:12 (2:8)
---

26. 8. 2015, středa, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka
5:2 (2:2)
15. a 42. Hnídek Tomáš , 35. Pikeš Radim, 61. Bartheldy Václav, 68.Polomis Lukáš - 3. Eliášek Jiří, 19. Cirok Adrian
---

23. 8. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
1:1 (0:0) na penalty 3:1
Pikeš - Němec
---

20. 8. 2015, čtvrtek, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Klatovy
0:7
---

14. 8. 2015, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Blatná
1:5 (1:3)
Hnídek-
---

8. 8. 2015, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Junior Strakonice
3:3 (1:0)
Boček 2, Hnídek -
---

3. 8. 2015, pondělí, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Spartak Příbram
3:5 (1:1)
Pikeš, Hnídek, Bartheldy -
---

1. 8. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Sušice
2:1 (2:1)
Pančenko, Hnídek -
---

13. 6. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka
1:10 (1:3)
Hnídek
---

6. 6. 2015, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice
0:7 (0:5)
---

31. 5. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Luby
1:4 (1:2)
Bartheldy V - Mužík 2x, Flosman, Votava
---

23. 5. 2015, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Smíchov
9:1 (4:0)
4xBartheldy, 3xHájek, Vítovec, Pančenko - Čáka
---

16. 5. 2015, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy
1:8 (1:6)
Štěch
---

9. 5. 2015, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
1:4 (0:3)
Polívka-
---

3. 5. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stříbro
4:4 (2:2) na penalty 2:1
2xHájek, Hnídek, Podskalský
---

25. 4. 2015, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Blšany
2:2 (2:1) na penalty 3:4
Hnídek, Hájek - Dražil, Tománek
---

18. 4. 2015, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Dynamo ZČE
0:7 (0:3)
-Procházka 2, Maur, Gorner, Suchomel, Koudele
---

12. 4. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
1:5 (Hájek)
---

4. 4. 2015, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
3:4 (2:1)
Hnídek 2, Hájek - Krinke 2, Krejčí, Potoček
---

28. 3. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
1:5 (0:2)
Hájek
---

21. 3. 2015, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
0:4 (0:3)
---

14. 3. 2015, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
3:4 (1:2)
Hájek 3x - Rauner x, Trš
---

7. 3. 2015, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
1:2 (1:2)
Marek Hájek - Čoka, Holeta
---

16. 2. 2015, pondělí, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Blatná
1:3
---

16. 11. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka
1:1 (0:1) PK 0:3
Tomáš Hnídek
---

1. 11. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Luby
1:2 (1:1)
Marek Hájek
---

25. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Smíchov
2:2(2:1) na penalty 4:5
Hlídek, Bartheldy v
---

18. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy
2:8 (2:2)
Hnídek, Hájek
---

11. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
0:4 (0:2)
---

4. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stříbro
4:3 (2:2)
Hnídek, Vítovec, Bartheldy, Hájek - Demeter, Suchánek, Kolena
---

27. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Blšany
0:6 (0:5)
---

21. 9. 2014, neděle, 14:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Dynamo ZČE Plzeň
0:10
---

13. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
1:0 (1:0)
Mareš Karel
---

6. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka Plzeň
5:5 (2:3) na penalty 1:3
---

3. 9. 2014, středa, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
4:3(3:2)
---

30. 8. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
1:8 (0:8)
Marek Hájek
---

27. 8. 2014, středa, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
10:1 (5:0)
Hájek 6x, Bartheldy M, Vítovec, Štěch
---

24. 8. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
7:0 (4:0)
Vítovec 3x, Hájek 2x, Bartheldy M, Pivnička
---

20. 8. 2014, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Kasejovice
6:2
---

14. 8. 2014, čtvrtek, 17:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Sušice
5:0 (2:0)
2xBartheldy M, 2xHnídek, Vítovec
---

1. 6. 2014, neděle, 15:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - ZČE Plzeň
0:11 (0:5)
---

24. 5. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Smíchov
1:6 (0:3)
Hájek
---

18. 5. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
0:5 (0:3)
---

10. 5. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy
0:11 (0:4)
---

7. 5. 2014, středa, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
0:5 (0:2)
---

3. 5. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka
0:10 (0:6)
---

26. 4. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
2:7 (1:4)
Hájek 2
---

19. 4. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
0:7 (0:3)
---

13. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice
0:8 (0:4)
---

5. 4. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
0:10 (0:5)
---

30. 3. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stříbro
1:8
Bartheldy V
---

22. 3. 2014, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
0:4 (0:0)
---

19. 3. 2014, středa, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Sušice
3:8(0:6)
---

15. 3. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Blatná
0:7
---

9. 2. 2014, neděle, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - SK Strakonice
5:8 (4:0)
---

2. 11. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - ZČE Plzeň
3:2 (2:1)
Hájek Marek 2x, Vítovec Martin - Těžký Samuel
---

27. 10. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Smíchov
6:1 (1:0)
3 x Šatra Pavel, 2 x Marek Hájek, Trejbal Filip
---

19. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
1:8 (0:3)
Šatra Libor
---

13. 10. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy
0:9 (0:4)
---

5. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka
1:3 (1:2)
Trejbal
---

28. 9. 2013, sobota, 9:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
0:8 (0:2)
---

21. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
0:8 (0:4)
---

14. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice
2:3 (1:0)
Trejbal, Šatra P. - 2xŠesták, Bluďovský
---

11. 9. 2013, středa, 15:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
1:7 (1:4)
Šatra Pavel
---

8. 9. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
0:12 (0:6)
---

31. 8. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stříbro
3:4 na penalty (1:1)
2xHájek Marek, Hnídek Tomáš - 2xDemeter Aleš, Navrátil Jiří
---

28. 8. 2013, středa, 15:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
1:5
Marek Hájek
---

24. 8. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
5:3 (3:1)
2x Marek Hájek, 2x Pavel Šatra, Marek Bartheldy
---

21. 8. 2013, středa, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - SK Strakonice
5:2
---

19. 8. 2013, pondělí, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Osek
8:3
---

15. 8. 2013, čtvrtek, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Blatná
5:1
---

13. 8. 2013, úterý, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Kasejovice
12:4
---

6. 8. 2013, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sokol Hradešice
7:2 (4:0)
---

16. 6. 2013, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Smíchov
0:5 (0:2)
---

8. 6. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka
2:4 (1:2)
Jiří Motl 2x
---

1. 6. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
2:10 (1:7)
2 x Jirka Motl
---

25. 5. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
3:5 (1:1)
Jiří Motl, Michael Buchta, Jan Boček
---

24. 5. 2013, pátek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
0:3 (0:0)
---

19. 5. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
3:3 (2:2) PK 2:4
Jiří Motl 3x
---

4. 5. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
0:2(0:0)
---

27. 4. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stříbro
5:1 (2:1)
2x Jiří Motl, Jan Boček, Marek Hájek, Michal Kovář
---

24. 4. 2013, středa, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice
1:8 (1:4)
Jiří Motl
---

20. 4. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
2:5 (0:5)
Michael Buchta 2x
---

13. 4. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy
1:11 (0:6)
David Vaněček
---

31. 3. 2013, neděle, 13:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - ZČE
1:7 (1:3)
Jan Boček
---

23. 3. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
5:3 (4:0)
Jan Boček 3x, Jiří Motl 2x
---

12. 3. 2013, úterý, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Strakonice
2:8 (1:3)
Jan Boček, Jiří Motl
---

2. 3. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Benešov ml. žáci
3:2 (1:2)
Boček 2x, Motl
---

3. 11. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
4:2 (4:1)
2x Jan Boček, Jiří Motl, Jan Stulík
---

28. 10. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
2:1 (2:0)
Jiří Motl, Jan Boček
---

20. 10. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
17:1 (6:0)
14., 19., 20., 23., 47., 50., 57., 59. Boček Jan, 34., 37., 53., 62., 64 Motl Jiří, 31. Hnídek Tomáš, 39. Hájek Marek, 48. Vaněček David, 70. Kovář Michal
---

14. 10. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
2:8 (0:3)
Jiří Motl, Jan Boček
---

6. 10. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
1:1 (0:1) PK 6:5
Jan Boček (PK)
---

30. 9. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stříbro
12:0 (5:0)
Jiří Motl 5x, Jan Boček 4x, Michael Buchta 3x
---

28. 9. 2012, pátek, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Smíchov
4:0 (1:0)
Motl Jiří 3x, Hájek Marek
---

22. 9. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
0:6 (0:2)
---

15. 9. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy
1:7 (0:4)
Boček Jan
---

9. 9. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice
0:4 (0:1)
---

1. 9. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - ZČE Plzeň
1:4 (0:1)
Motl Jiří
---

29. 8. 2012, středa, 15:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka
3:5 (2:3)
Boček Jan, Chmelík David, Motl Jiří
---

25. 8. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
2:1 (1:1)
Marek Hájek, Jan Boček
---

23. 8. 2012, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Osek
11:2 (5:1)
---

22. 8. 2012, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Hradešice
10:4 (4:2)
---

15. 8. 2012, středa, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Osek
11:0 (4:0)
---

17. 6. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
5:2 (1:1)
Šašek 3x, Hlaváč 2x
---

10. 6. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
0:2 (0:2)
---

3. 6. 2012, neděle, 15:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - SK ZČE
1:3 (1:0)
Pavel Nauš
---

26. 5. 2012, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - OTAVA CUP
celkové 8. místo z 12 mužstev
---

19. 5. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
6:2 (5:1)
Hlaváč 4x, Vaněček, Boček
---

13. 5. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka
2:3 (2:1)
Boček, Hlaváč
---

8. 5. 2012, úterý, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice
6:1 (3:0)
Hlaváč 3x, Nauš, Boček, Šašek
---

5. 5. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy
1:2 (1:1)
Šašek
---

28. 4. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
4:2 (2:1)
Hlaváč 3x, Vaněček
---

21. 4. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
1:3 (1:0)
---

14. 4. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - SK Smíchov
8:1 (5:0)
---

8. 4. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stříbro
15:1 (7:1)
Hlaváč 6x, Boček 3x, Chalupný 2x, Vaněček 2x, Ondrejíčka, Buchta
---

31. 3. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
2:0 (2:0)
Ondrejíčka, Hlaváč
---

25. 3. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
2:1 (1:1)
Hlaváč, Ondrejíčka
---

18. 3. 2012, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Blatná
5:1 (2:0)
Hlaváč 3x. Chalupný, Stulík
---

11. 3. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Hrádek
8:1 (4:1)
Boček 2x, Hlaváč 2x, Nauš 2x, Panuška, Šašek
---

8. 3. 2012, čtvrtek, 17:40 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
5:3 (3:1)
Hlaváč 4x, Motl
---

3. 3. 2012, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Strakonice
14:1 (6:1)
Hlaváč 6x, Motl 4x, Šašek 2x, Chalupný, Vaněček
---

25. 2. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
4:3 (2:2)
Motl 2x, Hlaváč 2x
---

18. 2. 2012, sobota, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vacov
5:3 (1:1)
Milan Hlaváč 2x, Jiří Motl 2x, Martin Ondrejíčka
---

12. 2. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vodňany
zrušeno
---

4. 2. 2012, sobota, 12:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vodňany
nehráno
---

13. 11. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stříbro
16:1 (10:1)
6x Hlaváč Milan, 4x Šašek Martin, 2x Hájek Marek, Boček Jan, Jedlička Marek, Vaněček David, Ondrejička Martin
---

5. 11. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - ZČE
5:1 (1:0)
Jan Boček 3x, Milan Hlaváč 2x
---

30. 10. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Přeštice
0:4 (0:1)
---

22. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Vejprnice
7:1 (1:0)
3 x Milan Hlaváč, 2 x Martin Šašek, 2 x Jan Boček
---

15. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Doubravka
2:3 (0:3)
2x Martin Šašek
---

9. 10. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy
1:3 (0:1)
Hlaváč Milan
---

2. 10. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Tachov
1:5 (1:3)
Marek Hájek
---

28. 9. 2011, středa, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Košutka
4:2 (0:2)
Martin Šašek, Jan Boček, 2x Jiří Motl
---

24. 9. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice
2:3 (1:0)
Martin Šašek, Jiří Motl
---

17. 9. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Smíchov
5:0 (1:0)
3x Martin Šašek, 2x Jan Boček
---

10. 9. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stříbro
3:0 kontumačně
---

3. 9. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nýrsko
6:5 (3:3)
---

31. 8. 2011, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Domažlice
2:2 (0:1) penalty 3:4
Jiří Motl, Milan Hlaváč
---

27. 8. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Nepomuk
5:1 (2:1)
Jiří Motl 2x, Jan Boček, Martin Ondrejíčka, Milan Hlaváč
---

23. 8. 2011, úterý, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Malý Bor
4:2 (0:2)
---

22. 8. 2011, pondělí, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Kasejovice
11:0 (4:0)
---

12. 8. 2011, pátek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Blatná
3:2 (3:2)
Martin Ondrejíčka, Honza Boček, Milan Hlaváč
---

5. 6. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Hrádek
5:2 (4:0)
Milan Hlaváč 3x, Aleš Vachuška, Martin Ondrejička
---

31. 5. 2011, úterý, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Koloveč
5:0 (2:0)
Vaněček David 2x, Motl Jiří, Vachuška Aleš, Greger Tomáš
---

29. 5. 2011, neděle, 14:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Mrákov
5:2 (5:2)
---

14. 5. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Staňkov
9 :0 (5 : 0)
Hlaváč Milan 3x, Boček Jan 3x, Vaněček David 2x, Greger Tomáš
---

8. 5. 2011, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Holýšov
0 : 0 penalty 4 : 5
---

30. 4. 2011, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy B
0:0 (0:0) na penalty 6:7
---

23. 4. 2011, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice B
7:2 (3:1)
Hlaváč Milan 3x, Vrzal Václav, Aleš Vachuška, Boček Jan, Greger Tomáš
---

16. 4. 2011, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Měčín
5:2 (2:1)
David Vaněček, Jiří Motl, Aleš Vachuška, Václav Vrzal, Tomáš Greger
---

10. 4. 2011, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Svéradice
4:0 (0:0)
45.58. Motl Jiří, 51.Vachuška Aleš, 55.Vrzal Václav
---

5. 4. 2011, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Osek
1:9
Vachuška
---

2. 4. 2011, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Střelské Hoštice
2:0
Boček, Vrzal
---

27. 3. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Dorost B Horažďovice
3:3
---

14. 2. 2011, pondělí, 15:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Strakonice
3:4
Milan Hlaváč 2x, Jiří Motl
---

30. 12. 2010, čtvrtek, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Andělky (tělocvična Blatenská)
25:2
---

31. 10. 2010, neděle, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Svatobor Hrádek
4:0 (2:0)
32´, 52´Aleš Vachuška, 14´Jiří Motl, 68´Václav Vrzal
---

23. 10. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Mrákov
8:0 (6:0)
5´, 14´, 31´, 68´Motl, 3´Ondrejička, 21´ Vrzal, 29´ Vachuška, 60´ Rejšek
---

17. 10. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Koloveč
6:2 (4:2)
10´. 20´. 46´ Jiří Motl, 4´. 49 Vaněček David, 26´ Aleš Vachuška
---

10. 10. 2010, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Staňkov
6:0 (1:0)
7´, 43´Aleš Vachuška, 42´, 64 David Vaněček, 41´ Jiří Motl, 70´Tomáš Greger
---

3. 10. 2010, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Holýšov
4:1 (2:0)
11´, 21´, 52 Jiří Motl, 60´Václav Vrzal
---

26. 9. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy B
2:1 (1:0)
10´Jiří Motl, 68´Aleš Vachuška
---

18. 9. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice B
9:0 (6:0)
Milan Hlaváč 4x, Aleš Vachuška 3x, Martin Ondrejička, Filip Vaněček
---

12. 9. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Měčín - hřiště Bíluky
6:1 (5:0)
16', 21', 60 Aleš Vachuška, 13' Filip Vaněček, 26 Jiří Motl, 31 Milan Hlaváč
---

4. 9. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Svéradice
1:1 (0:0) PK 5:4
62' V. Vrzal
---

19. 8. 2010, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Osek
8:1 (4:0)
---

19. 6. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Svatobor Hrádek
1:2 (1:1)
Panuška Václav
---

12. 6. 2010, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Stod
2:0 (0:0)
50., 55. Hlaváč Milan
---

5. 6. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Blížejov
2:2 (1:1) PK4:3
24. Ondrejička Martin, 43. Vaněček David
---

30. 5. 2010, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Svéradice
3:1 (3:1)
11´V. Melka, 17´D. Vaněček, 32´A. Vachuška
---

22. 5. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Holýšov
3:2 (2:1)
16., 43 Aleš Vachuška, 19. Vojtěch Melka
---

15. 5. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Staňkov
3:6 (2:1)
12. Panuška, 26. Hlaváč Milan, 50. Hlaváč Marek
---

8. 5. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Postřekov
4:2 (2:1)
3., 11. Hlaváč Milan, 48. Hlaváč Marek, 70. Panuška
---

2. 5. 2010, neděle, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Mrákov
0:0 (0:0) na penalty 3:4
---

24. 4. 2010, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Sušice B
3:0 (0:0)
44' Hlaváč Marek, 60' Hlaváč Milan, 69' Panuška Václav
---

17. 4. 2010, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy
3:0 (2:0)
Hlaváč Marek, Vachuška Aleš, Ondrejička Martin
---

11. 4. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Chotěšov
4:0 (2:0)
Vachuška Aleš 2x, Ondrejička Martin, Ondrejička Vladimír
---

26. 3. 2010, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Osek
6:1 (3:0)
Ondrejička Vladimír 4x, Hlaváč Marek 2x
---

6. 3. 2010, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Turnaj v Oseku - V.část
2. místo v dlouhodobém turnaji
---

28. 2. 2010, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Blatná
4:0 (3:0)
Hlaváč Milan 3x, Hlaváč Marek
---

19. 2. 2010, pátek, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - TJ Sušice
4:3 (0:3)
za HD: Boček, Melka, Panuška, Hlaváč Marek
---

14. 2. 2010, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Turnaj v Oseku - IV.část
dělíme se o vedení s domácími hráči
---

6. 2. 2010, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Turnaj v Oseku - III.část
Po třetím kole naši žáci převzali vedení v dlouhodobém turnaji.
---

2. 1. 2010, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Turnaj v Oseku - II.část
2. místo
---

12. 12. 2009, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Turnaj v Oseku - I.část
3. místo

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Hospoda U Hlaváčků
  • Petr Bednarik - zemědělské, zámečnické služby
  • Josef Chalupný – fotograf