25. 5. 2018, pátek, 18:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Starý Plzenec

Odjezd v17:15 od Kovaltosu. 

---

26. 5. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Dorost) - TJ Sokol Kasejovice

Sraz v 09:00. 

---

26. 5. 2018, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek 11. kolo

Petřín, FK HD, Luby, Klatovy

Nominace: Bauer, Kolář, Pancenko, Mlnarik M., Šmrha, Sládek, Petrášek, Dobremysl

Sraz u Hlaváčků: 10:45

---

27. 5. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Bolevec
---

27. 5. 2018, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Bolevec
---

27. 5. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek v Horažďovicích

 Soupeři Luby A, Sokol Pačejov a Sokol Křenice.

Nominace: Frýzek Jiří, Zemen Štěpán, Baron Denis, Pančenko Martin, Šuhajda Dominik, Šlechta Vladimír, Kočí Vojtěch, Frýzek Petr, Drázda Petr, Kupec Michal.

---

27. 5. 2018, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Mochtín
---

2. 6. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajský finálový turnaj mladších přípravek v Holýšově
Hrát se bude celkem 5 zápasů po 20 minutách. Vítěz = krajský přeborník. Předpokládaný konec v 17:00. Nominace: Petr Drázda, Jakub Vacík, Jiří Frýzek, Jakub Lávička, Ondřej Korbel, Vladimír Šlechta, Matěj Soukup, Jan Makovec.
---

2. 6. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Klatovy - hřiště Janovice

hřiště Janovice

---

2. 6. 2018, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy - hřiště Janovice
---

2. 6. 2018, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Pačejově

Soupeři: Sokol Pačejov, Dlouhá Ves, Měčín.

Nominace: Benda, Bor, Mandak, Simanovsky, Hvostal, Pánek, Václavek, Vacik, Koncal, Mlnarik M.

Sraz u Hlaváčku:

---

2. 6. 2018, sobota, 13:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Dorost) - FC Švihov

 Sraz a odjezd v 11:30.


---

2. 6. 2018, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Hvožďany

Sraz v 16:30. 

---

3. 6. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní přebor mladších přípravek ve Strážově
Sraz v 9:20, předpokládaný konec v 11:30. Soupeři: SK Kovo Strážov, SK Okula Nýrsko, Start Luby ´B´. Nominace: Vojtěch Kočí, Martin Pančenko, Dominik Šuhajda, Denis Baron, Filip Levý, Petr Frýzek, Dominik Blahuta, Vlastimil Otáhal, Filip Šimanovský.
---

3. 6. 2018, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Žichovice
---

9. 6. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek - finále, Rakova

Nominace: Sládek, Šmrha, Petrášek, Dobřemysl, Pancenko, Kolář, Mlnarik K., Bauer

Sraz u Hlaváčků: 7:00

---

9. 6. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Okresní finálový turnaj mladších přípravek ve Strážově

 Nominace: Jakub Vacík, Petr Drázda, Martin Pančenko, Štěpán Zemen, Dominik Šuhajda, Denis Baron, Filip Levý, Michal Kupec, Petr Frýzek.

---

9. 6. 2018, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Černice
---

9. 6. 2018, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Sedlice

 Sraz v 16:30. 

---

10. 6. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Finále SP (OFS) Janovice
Souper: Měčín, Plánice, FK Horažďovice, Janovice, Hradek

 

Nominace: Bor, Benda, Pánek, Pavelec, Hvostal, Mandak, Simanovsky, Vacík, Václavek, Koncal

Sraz u Hlaváčků:

 

---

10. 6. 2018, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Luby
---

10. 6. 2018, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Luby
---

10. 6. 2018, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zápas Střelské Hostice

 Sraz u Hlaváčků: 12:45

Nominace: Bauer, Sládek, Šmrha, Pancenko, Mlnarik K., Dobřemysl, Petrasek

---

15. 6. 2018, pátek (doma)

FK Horažďovice (Stará garda) -
---

15. 6. 2018, pátek, 17:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Krajské finále výběru OFS mladších přípravek
---

16. 6. 2018, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Noimak cup Strakonice

 Nominace: Bauer, Pancenko, Petrasek, Dobřemysl, Kolář, Sládek, Smrha, Mlnarik M.

Sraz u Hlaváčků: 

---

16. 6. 2018, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Noimak cup Strakonice ( 2009 a ml. )

 Hrát se bude systémem 5+1. Předpokládaný konec v 16:00.

Prozatím jsou přihlášeny tyto mužstva: Junior Strakonice 2x, TJ Blatná 2x, FC Volenice, 1.FK Příbram, TJ Sušice, FC Viktoria Plzeň U8, FK Horažďovice.
---

16. 6. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - TrefTo Cup v Hrádku u Rokycan ( 2010 a ml. )
---

16. 6. 2018, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rokycany B
---

17. 6. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší žáci) - Rokycany
---

17. 6. 2018, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Dokycany
---

22. 6. 2018, pátek, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Dokopná Lipky
---

23. 6. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Stará garda) - Turnaj Hrádek u Sušice

Odjez 09:15 od Kovaltosu. 

---

29. 6. 2018, pátek, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - 1. FC Sušice (v Kolinci)

Odjezd v17:15 od Kovaltosu.  

---

23. 7. 2018, pondělí, 8:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Fotbalový příměstský tábor (pondělí až pátek) 23.7.-27.7.
---

6. 8. 2018, pondělí, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Zahájení nové sezóny v kategorii U10
---

11. 8. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Junior Strakonice U9 ( 110 let fotbalu ve Strakonicích )
---

22. 8. 2018, středa, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Soustředění léto 22.-26.8.2018
---

25. 8. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Školička) - Turnaj Petřín Plzeň ( 2011 a ml. )
Turnaj se bude hrát systémem 4+1.Turnaje se zúčastní 16 týmů.
---

25. 8. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - Letní fotbalové soustředění Střelské Hoštice

 Letní fotbalové soustředění proběhne opět ve ,,škole v přírodě,, ve Střelských Hošticích. Příjezd v sobotu 25.8. v 09:00 a odjezd v úterý mezi 16:00 - 17:00. Pro většinu dětí to bude již druhé fotbalové soustředění ,, bez rodičů,, , a pro ty ostatní to bude určitě zajímavá zkušenost :-).

---

2. 9. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár předsedy DDM Rokycany - 2. ročník ( 2009 a ml. )
---

2. 9. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár předsedy DDM Rokycany - 2. ročník ( 2011 a ml. )
---

9. 9. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár starosty města Rokycany - 12.ročník ( 2008 a ml. )
---

9. 9. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší přípravka) - O pohár starosty města Rokycany - 12.ročník ( 2010 a ml. )

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Hospoda U Hlaváčků
  • Petr Bednarik - zemědělské, zámečnické služby
  • Josef Chalupný – fotograf