2. 12. 2018, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2008 a ml. )
Výsledek ještě není znám
---

1. 12. 2018, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TrefTo Cup v Rokycanech ( 2009 a ml. )
2.místo ( více v komentáři )
Korbel 8, Frýzek 3, Mandák 2, Lávička 2, Makovec 2, Soukup 1.
---

24. 11. 2018, sobota, 14:40 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice ( 2009 a ml. )
4x výhra, 1x porážka ( více v komentáři )
Korbel 11, Mlnařík 5, Sedlák 5, Lávička 4, Makovec 1, Věchtík 1, Šůsová 1.
---

10. 11. 2018, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Plzni
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Mlnařík 8, Korbel 7, Petrášek 6, Mandák 3, Drázda 1.
---

27. 10. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Sušici
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Mlnařík 14, Petrášek 9, Mandák 7, Vacík 5, Boř 5, Pavelec 3, Šlechta 1, Drázda 1, Frýzek 1.
---

20. 10. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Bolešinech
1x výhra, 2x prohra ( více v komentáři )
---

13. 10. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Hrádku u Sušice
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Šlechta 7, Mlnařík 6, Pavelec 6, Vacík 2, Sládek 3, Makovec 2, Lávička, Drázda
---

7. 10. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Horažďovicích
3x výhra ( více v komentáři )
---

29. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
4x výhra ( více v komentáři )
Korbel 10, Vacík 9, Šlechta 7, Sládek 6, Mlnařík 2, Pavelec 2, Frýzek 1, Boř 1.
---

22. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Kašperských Horách
1x výhra, 1x remíza, 1x prohra ( více v komentáři )
---

15. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Horažďovicích
1x výhra, 2x porážka ( více v komentáři )
Frýzek 4, Korbel 4, Drázda 2, Boř 2, Hvostál 1, Lávička 1, Václavek 1
---

13. 9. 2018, čtvrtek, 9:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Ondrášovka Cup U10 ve Strakonicích
4. místo ( více v komentáři )
Korbel 3, Věchtík 3, Frýzek 2, Šlechta 2, Lávička 2, Soukup 1, Makovec 1
---

8. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor starších přípravek v Nýrsku
Zahráli si všichni, takže vše OK :-)
---

2. 9. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár předsedy DDM Rokycany - 2. ročník ( 2009 a ml. )
3.místo ( více v komentáři )
Korbel 9, Vacík 8, Věchtík 5, Šlechta 1, Kočí 1, Frýzek 1.
---

1. 9. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor starších přípravek v Holýšově
3x výhra, 1x remíza ( více v komentáři )
Petrášek 13, Sládek 4, Mlnařík 3, Hvostál 3, Boř 3, Korbel 2, Frýzek 2, Pavelec 1, Václavek 1.
---

26. 8. 2018, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Petřín Plzeň U10, TJ Sušice U10 ( Ve Střelských Hošticích )
Hráno bez výsledků :-)
---

25. 8. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Letní fotbalové soustředění Střelské Hoštice 25.-28.8.2018
Dopadlo to výborně :-)
---

23. 8. 2018, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kohouti Rokycany, ročník 2009-2010
Hráno bez výsledku :-)
---

18. 8. 2018, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Jiskra Aš, Slivenec Praha U11,U10
Hráno bez výsledku :-)
---

9. 8. 2018, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Spartak Příbram U11 ( Ve Střelských Hošticích )
Hráno bez výsledků ( více v komentáři )
---

6. 8. 2018, pondělí, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zahájení nové sezóny v kategorii U11, U10
Vše už opět běží :-)
---

16. 6. 2018, sobota, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Noimak cup Strakonice
3.místo
---

10. 6. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Finále SP (OFS) Janovice
Odehráno :-)
---

10. 6. 2018, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zápas Střelské Hostice
Odehráno :-)
---

9. 6. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek - finále, Rakova
Výsledek ještě není znám
---

2. 6. 2018, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Pačejově
Výsledek ještě není znám
---

26. 5. 2018, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek 11. kolo
Výsledek ještě není znám
---

20. 5. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Horažďovicích
Výsledek ještě není znám
---

12. 5. 2018, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek 10. kolo
Výsledek ještě není znám
---

6. 5. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Pačejově
Výsledek ještě není znám
---

29. 4. 2018, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Františkovy Lázně
Výsledek ještě není znám
---

28. 4. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek 9. kolo - Planá u Mariánských Lázních
Výsledek ještě není znám
---

22. 4. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Horažďovicích
Výsledek ještě není znám
---

14. 4. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek 8. kolo
Výsledek ještě není znám
---

25. 3. 2018, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas - Blatná
hraní bez výsledků
---

17. 3. 2018, sobota, 11:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas v Blatné
hraní bez výsledků
---

10. 3. 2018, sobota, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
konečné 4. misto
---

3. 3. 2018, sobota, 7:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku
konečné 9. místo
---

24. 2. 2018, sobota, 6:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)
---

17. 2. 2018, sobota, 7:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku
(podrobnosti v komentáři)
---

11. 2. 2018, neděle, 7:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku 2017-2018 SP
(podrobnosti v komentáři)
---

3. 2. 2018, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)
---

27. 1. 2018, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku 2017-2018
(podrobnosti v komentáři)
---

13. 1. 2018, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Rokycanech SP 2007
(podrobnosti v komentáři)
---

13. 1. 2018, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný turnaj 2008 - Strakonice ZŠ Povážská
hrálo se bez výsledků
---

7. 1. 2018, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)
---

6. 1. 2018, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Rokycanech SP 2008
(podrobnosti v komentáři)
---

2. 12. 2017, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní liga České Budějovice na Složišti
(podrobnosti v komentáři)
---

26. 11. 2017, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Oseku 2017-2018 SP 2008
(podrobnosti v komentáři)
---

11. 11. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)
---

4. 11. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Rokycanech SP 2007
2. místo (podrobnosti v komentáři)
---

4. 11. 2017, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj v Rokycanech SP 2008
ZRUŠENO !!!
---

29. 10. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Janovicích
ZRUŠENO!!!
---

28. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)
---

22. 10. 2017, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)
---

14. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Plánici
TURNAJ ZRUŠEN !!!
---

14. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Horažďovicích
(podrobnosti v komentáři)
---

7. 10. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Měčíně
(výsledky v komentáři)
---

30. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Holýšově
(výsledky v komentáři)
---

30. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st.přípravek v Bolešinech
TURNAJ ZRUŠEN !!!
---

24. 9. 2017, neděle, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár ředitele DDM Rokycany - 1.ročník
(podrobnosti v komentáři)
---

23. 9. 2017, sobota, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Horažďovicích
(výsledky v komentáři)
---

16. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Plané u Mar. Lázní
(podrobnosti v komentáři)
---

16. 9. 2017, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Mochtíně
(výsledky v komentáři)
---

10. 9. 2017, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - O pohár starosty města Rokycany - 11.ročník
(výsledky v komentáři)
---

9. 9. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní přebor st. přípravek v Dlouhé Vsi
(výsledky v komentáři)
---

5. 9. 2017, úterý, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Ondrášovka Cup U11 - předkolo ve Vodňanech
(výsledky v komentáři)
---

2. 9. 2017, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Krajský přebor st. přípravek v Plzni
(výsledky v komentáři)
---

26. 8. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Strakonice - oslavy 650 let založení města
(výsledky v komentáři)
---

25. 8. 2017, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dražejov
přípravné zápas bez výsledků
---

18. 8. 2017, pátek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Jiskra Aš, Slivenec Praha - přípravný zápas
přípravné zápasy bez výsledků
---

8. 8. 2017, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Spartak Příbram, ve Střelských Hošiticích
přípravný zápas bez výsledku
---

13. 5. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Horažďovice, Start Luby A, FK Dukla Janovice, TJ Sušice
(podrobnosti v komentáři)
---

8. 5. 2017, pondělí, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - E.on cup - Strakonice
celkové 21. místo
---

7. 5. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Sušice, SK Klatovy 1998 A, Sokol Mochtín, FK Horažďovice
(podrobnosti v komentáři)
---

29. 4. 2017, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Svatobor Hrádek, TJ Sušice, SK Klatovy 1998 A, FK Horažďovice
zrušeno bez náhrady
---

23. 4. 2017, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sokol Mochtín, Svatobor Hrádek, TJ Sušice, FK Horažďoivce
(podrobnosti v komentáři)
---

15. 4. 2017, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Horažďovice, Sokol Pačejov, Sokol Mochtín, Svatobor Hrádek
(podrobnosti v komentáři)
---

9. 4. 2017, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Picatec tour - turnaj Praha
celkové 6. místo (podrobnosti v komentáři)
---

4. 4. 2017, úterý, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas s Blatnou v HD
hráno bez výsledku
---

1. 4. 2017, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná - přípravný zápas
hráno bez výsledku
---

25. 3. 2017, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas v Oseku - Blatná
hráno bez výsledku
---

22. 3. 2017, středa, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas ve Střelských Hošticích
hráno bez výsledku
---

19. 3. 2017, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ZŠ Blatenská - HD, Nepomuk, Blatná
hráno bez výsledků
---

11. 3. 2017, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Blatná v Oseku - Blatná, Strakonice, Písek
2. místo
---

9. 3. 2017, čtvrtek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Přípravný zápas v Nepomuku
hráno bez výsledku
---

25. 2. 2017, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Nýrsko
6. místo
---

19. 2. 2017, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj SP Osek - TJ Blatná, Spartak Příbram A, Spartak Příbram B, FK Nepomuk, FK Nýrsko, TJ Milín, TJ Hradiště
celkové 9. místo po 4 kolovém turnaji, výsledky v komentáři
---

4. 10. 2015, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj o pohár hejtmana.
Výsledky zápasů v komentáři.
---

13. 9. 2015, neděle, 10:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj o pohár hejtmana.
Výsledky zápasů v komentáři.
---

7. 6. 2015, neděle, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní finále starší přípravky.
2. místo v turnaji
---

31. 5. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

23. 5. 2015, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

17. 5. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

25. 4. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nepomuku.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

18. 4. 2015, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Pačejově.
26:6
---

12. 4. 2015, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Kolinci.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

12. 4. 2015, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

11. 4. 2015, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
Hráno bez výsledků.
---

21. 3. 2015, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Blatné.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

31. 1. 2015, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj v Rokycanech.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

23. 11. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Plzni.
Hráno bez výsledků.
---

1. 11. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strakonicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

28. 10. 2014, úterý, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
Hráno bez výsledků.
---

26. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

19. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. a 2. místo (podrobnosti v komentáři)
---

12. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
Hráno bez výsledků.
---

12. 10. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Janovicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

11. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Bolešinech.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

4. 10. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Kolinci.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

27. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strážově.
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

21. 9. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

21. 9. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

13. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Pačejově.
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

13. 9. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Svéradicích.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

7. 9. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. a 3. místo (podrobnosti v komentáři)
---

7. 6. 2014, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní finále v Měčíně.
4. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

31. 5. 2014, sobota, 7:35 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - MINI MS - turnaj v Německu.
3. místo ve skupině
---

26. 5. 2014, pondělí, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná
10:7
---

25. 5. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Sušici.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

17. 5. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nepomuku.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

4. 5. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

29. 4. 2014, úterý, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Strakonice
6:8
---

27. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

24. 4. 2014, čtvrtek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2003
9:3
---

19. 4. 2014, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Svéradicích.
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

13. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo (podrobnosti v komentáři)
---

6. 4. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
3. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

1. 4. 2014, úterý, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Strakonice
5:8
---

30. 3. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2004
25:5
---

25. 3. 2014, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kolinec
6:9
---

18. 3. 2014, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Katovice
13:2
2 x Dvořák, 2 x Šedivý, 2 x Mai, 3 x Urban, 2 x Reindl, Rojt, Těžký
---

11. 3. 2014, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - FK Nepomuk
4:7
---

25. 2. 2014, úterý, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2004
12:11
4 x Dvořák, 3 x Šedivý, 3 x Mai, Urban, Těžký
---

22. 2. 2014, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Oseku
mimo soutěž
---

16. 2. 2014, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj ve Strakonicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

9. 2. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Katovice
15:16
---

25. 1. 2014, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2004
11:4
---

19. 1. 2014, neděle, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj ve Strakonicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

8. 1. 2014, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nepomuk
7:8
3 x Dvořák, 2 x Šedivý, 2 x Horkel
---

5. 1. 2014, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nepomuk
3:9 (2:2, 0:4, 1:3)
Urban, Rada, Rojt
---

14. 12. 2013, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Rokycanech
2. místo (podrobnosti v komentáři)
---

30. 11. 2013, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Oseku
4. místo (podrobnosti v komentáři)
---

31. 10. 2013, čtvrtek, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2003
6:9
---

27. 10. 2013, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

19. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Sušici.
Výsledky v komentáři.
---

13. 10. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Janovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

5. 10. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strážově.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

3. 10. 2013, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Písek 2004
16:8
6 x Dvořák, 4 x Faltys, 2 x Šedivý, 2 x Urban, Mai, Rojt
---

29. 9. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
2. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

21. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech.
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

18. 9. 2013, středa, 16:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2004
Nehráno pro nepříznivé počasí.
---

14. 9. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Svéradicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

8. 9. 2013, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Horažďovicích.
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři).
---

28. 8. 2013, středa, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Luby
7:10
---

17. 8. 2013, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy 2004
13:3
---

9. 8. 2013, pátek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná 2004
21:3
---

11. 6. 2013, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sokol Nalžovské Hory (ml. žáci)
5:5 (2:3)
---

9. 6. 2013, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Okresní finále starších přípravek v Plánici.
10. místo
---

1. 6. 2013, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Měčíně
zrušeno
---

28. 5. 2013, úterý, 16:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Žichovice (mladší žáci)
6:5
Mai 3, Král, Stulík, Pavelec
---

9. 5. 2013, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Žichovice (ml. žáci)
2:8
Pikeš, Palečko
---

25. 4. 2013, čtvrtek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Strakonice
4:10
---

6. 4. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Horažďovicích
Zrušeno pro špatné počasí.
---

20. 3. 2013, středa, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Otavan Katovice
9:11
Král 3, Koloros 3, Faltys 2, Ráž
---

10. 3. 2013, neděle, 11:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Otavan Katovice
5:5
Mai, Stulík, Faltys, Pikeš, Král
---

11. 10. 2012, čtvrtek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - SK Strakonice
2:6
---

11. 9. 2012, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kasejovice
15:6
Pavelec 3x, Mai 3x, Koloros 2x, Král, Jedlička, Palečko, Rada, Stulík, Faltys, Hokr
---

28. 8. 2012, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kasejovice
9:6
4xMasopust, 2xKoloros, Palečko, Jedlička, Faltys
---

18. 8. 2012, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Kasejovice
7:10
3xPikeš, 3xMai, Koloros
---

16. 8. 2012, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Spartak Příbram
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
---

24. 6. 2012, neděle, 8:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Lubech
3. místo
---

9. 6. 2012, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Mochtín
11:7 (3:2, 3:4, 5:1)
8´45´Štěch, 8´9´22´ 32´Král, 26´45´Pikeš 50´52´Hnídek - 5´15´37´Pretzemayer, 21´Vozka, 34´35´53´kapusta
---

3. 6. 2012, neděle, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Švihov
1:7 (1:2, 0:1, 0:4)
Hnídek
---

29. 5. 2012, úterý, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Žichovice (madší žáci)
2:6 (0:3, 1:2, 1:1)
---

27. 5. 2012, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bolešiny
1:8 (0:4, 0:3, 1:1)
58 Pikeš
---

20. 5. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Luby
8:12 (3:5, 4:3, 1:4)
6,11,36 Hnídek 12,31,33, Štěch, 38 Hokr, 60 Pikeš - 3 Hais, 5,16,54 Holý, 13, 28 Janda, 14, 35,40,47,53 Doubek, 59 Pikhart
---

15. 5. 2012, úterý, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kasejovice
14:7 (9:4)
4 Hnídek, 4 Hokr, 2 Koloros, 2 Daněk, 2 král
---

13. 5. 2012, neděle, 11:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Chanovice
23:00 (5:0, 10:0, 8:0)
4´42´Daněk, 6´37´39´45´Pikeš, 10´40´Rada, 14´23´55´58´Král, 16´49´Polena, 32´33´34´35´ Koloros, 36´69´48´Pavelec, 44´Faltys, 56´Jedlička
---

9. 5. 2012, středa, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Měčín
12:4 (4:1,4:1,4:2)
1,35 Radim Pikeš 15 Tomáš Stulík 16,27, 47,57 Josef Koloros 18,30 Ondřej Palečko 36,59 Luboš Král 58 Dalibor Jedlička – 17 Adam Krotký 27 Matěj Linhart 43 Jan Hajšman 55 penalta David Homolka dřej Palečko 36,59 Luboš Král 58 Dalibor Jedlička – 17 Adam krotký 27 Matěj Linhart 43 Jan Hajšman 55 penalta David Homolka
---

6. 5. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
5:6 (1:3, 3:2, 1:1)
2 Hnídek, Štěch, Pikeš, Stulík - 3 Růžičková, Havlík, Korbel, Valeš
---

27. 4. 2012, pátek, 17:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy
10:6 (2:1, 5:1, 3:3)
5xŠtěch, Koloros, Hnídek, Pavelec, Král, Pikeš
---

22. 4. 2012, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
5:5 (2:1, 2:3, 1:1)
5,9 HNÍDEK, 32,33 KRÁL, 54 BOČEK - 17,27 NOVÁK, 29,39 KADLEC, 55 KAHLE
---

12. 4. 2012, čtvrtek, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Blatná
4:10
Stulík, Král. Polena, Pikeš
---

6. 4. 2012, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Strážov
14:0 (5:0; 3:0; 6:0)
Hnídek Tomáš 3, Pikeš Radim 2, Stulík Tomáš 2, Štěch Jakub, Polena Matěj, Boček Jakub, Jedlička Dalibor, Ráž Pavel, Palečko Ondřej, Faltys Adam;
---

29. 3. 2012, čtvrtek, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Katovice
10:9 (6:2)
Hnídek 5, Pikeš 2, Pavelec, Stulík, Král
---

20. 3. 2012, úterý, 16:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sokol Nalžovské Hory
7:10
Štěch 4x, Pikeš 2x, Hnídek
---

3. 3. 2012, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Katovice
7:7
Stulík 2, Rada 2, Král 2, Faltys
---

23. 10. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
8:5 (3:1, 2:1, 3:3)
3 x Hnídek, 2 x Štěch, Král, Přerost, Polena
---

15. 10. 2011, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
2:10
Polena, Koloros
---

7. 10. 2011, pátek, 17:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy
10:2 (4:1, 4:1, 2:0)
4 x Hnídek, 3 x Štěch, 1 x Koloros, Pikeš, Stulík
---

2. 10. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Chanovice
27:0 (9:0, 9:0, 9:0)
5 x Koloros, Král, 4 x Boček, Palečko, 3 x Pavelec, 2 x Pikeš, Polena, Hokr, Stulík
---

29. 9. 2011, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nepomuk
4:12 (1:6, 2:4, 1:2)
2 x Král, Polena, Pavelec
---

25. 9. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
8:7
5 x Hnídek, 2 x Stulík, Boček
---

18. 9. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Luby "A"
17:1
Štěch
---

11. 9. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice
3:19
2 x Štěch, vlastní
---

25. 6. 2011, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Sušici
3.místo
---

19. 6. 2011, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bezděkov
7:0 (2:0)
5., 10., 36., 37., 39. Hájek Marek, 24. Forman Jan, 29. Hnídek Tomáš
---

18. 6. 2011, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj ve Strakonicích
2.místo
Marek Hájek, Tomáš Hnídek, Jakub Štěch, Jan Forman
---

11. 6. 2011, sobota, 9:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj Senco Doubravka
12. místo
2x Tomáš Hnídek, Jan Forman
---

4. 6. 2011, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
4:0 (1:0)
2x Marek Hájek, Jakub Štěch, Tomáš Hnídek
---

28. 5. 2011, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Švihov
6:1 (1:0)
3x Jakub Štěch, 2x Hynek Bejvl, Marek Hájek
---

21. 5. 2011, sobota, 10:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Klatovy B
5:8 (2:3)
3x Tomáš Hnídek, Marek Hájek, Jan Forman
---

15. 5. 2011, neděle, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
7:4 (3:2)
2x Tomáš Hnídek, Karel Pivnička, Marek Hájek, Jakub Boček, Jakub Štěch, Filip Fuščič
---

7. 5. 2011, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Janovice
12:1 (8:0)
3x Jan Forman, 2x Tomáš Hnídek, 2x Jakub Štěch, 2x Bartheldy Václav, Boček Jakub, Marek Hájek, Fuščič Filip
---

1. 5. 2011, neděle, 12:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bolešiny
7:0 (6:0)
Hnídek Tomáš, Hájek Marek, Pivnička Karel, Fuščič Filip.
---

24. 4. 2011, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
5:1 (2:1)
Marek Hájek, 2x Štěch Jakub, 2x Hnídek Tomáš
---

16. 4. 2011, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nýrsko B
0:6 (0:2)
---

27. 3. 2011, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
19:3
5x Bartheldy, 4x Hájek, 2x Fuščič, 2x Forman, 2x Hnídek, 2x Štěch, 2x Pustka
---

27. 2. 2011, neděle, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Klatovech
8. místo
Tomáš Hnídek
---

12. 2. 2011, sobota, 8:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nýrsku
5. místo
6x Marek Hájek, Tomáš Hnídek, ?
---

30. 1. 2011, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice
3:6
---

30. 10. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bezděkov
10:0 (5:0)
5 x Marek Hájek, 2x Jan Forman, 2 x Jakub Štěch, Tomáš Hnídek
---

23. 10. 2010, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nýrsko B
6:7 (4:3)
1´, 10´, 12´, 16´ Hájek Marek, 21´ Hnídek Tomáš, 38´ Hokr Filip
---

16. 10. 2010, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
11:1 (4:0)
5x Marek Hájek, 2x Bejvl Hynek, Pustka David, Štěch Jakub, Forman Jan, Hnídek Tomáš
---

9. 10. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Švihov
10:0 (5:0)
Tomáš Hnídek, 2x Marek Hájek, 2x Jakub Štěch, 2x Jan Forman , Pustka David, Hynek Bejvl, Bartheldy Václav
---

1. 10. 2010, pátek, 17:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Klatovy B
4:4 (1:2)
2 x Marek Hájek, Jakub Štěch, Jan Forman
---

25. 9. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
9:2 (8:1)
3x Tomáš Hnídek, 3x Marek Hájek, 2x Jakub Štěch, Jan Forman
---

18. 9. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Janovice
16:0 (8:0)
5x Hnídek Tomáš, 3x Hájek Marek, 4x Panušová Martina,
---

11. 9. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Bolešiny
6:2 (1:1)
Bejvl Hynek, Hnídek Tomáš, Panušková Martina, 2x Hájek Marek, Fuščič Filip
---

4. 9. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
7:0 (4:0)
5. Bejvl (PK); 11.,29.,35. Hnídek Tomáš; 14.,17.,26. Hájek Marek
---

19. 6. 2010, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
2:3
4. Martina Panušková , 37. Tomáš Macoun
---

12. 6. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kašperské Hory
0:2 (0:0)
---

9. 6. 2010, středa, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
2:2 (0:2)
25.,45. - Martina Panušková
---

26. 5. 2010, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
2:2 (1:1)
Forman Jan, Fuščič Filip
---

16. 5. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
4:0 (2:0)
15., 43. Filip Fuščič, 25. Pustka David, 35. Špička Vojtěch
---

8. 5. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Nalžovské Hory
2:2 (1:1)
15´Martina Panušková, 43´Jan Forman
---

2. 5. 2010, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Kašperské Hory
0:1 (0:0)
---

24. 4. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Sušice B
3:1 (2:0)
---

18. 4. 2010, neděle, 12:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Pačejov
4:1 (1:0)
20´Hynek Bejvl, 38´Martina Panušková, 45´Kryštof Bučok, 50´Jan Forman
---

10. 4. 2010, sobota, 13:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Dlouhá Ves
2:0 (1:0)
Martina Panušková (10´), Kryštof Bučok (33´)
---

4. 4. 2010, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - TJ Sušice
3:6 (1:5)
Martina Panušková 3x
---

7. 3. 2010, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj v Klatovech
10. místo
Kryštof Bučok, Tomáš Macoun
---

14. 2. 2010, neděle, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Nepomuku
6.místo
Jan Forman, Lukáš Valovič
---

30. 1. 2010, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Halový turnaj Klatovy
8. místo
jedinou branku na turnaji vstřelila Martina Panušková
---

16. 2. 0019, sobota, 8:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Zimní halový turnaj Osek ( 2008 a ml. )
Výsledek ještě není znám
---

0. 0. 0000, úterý, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Starší přípravka) - Turnaj v Plzni.
Hráno bez výsledků.

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Hospoda U Hlaváčků
  • Petr Bednarik - zemědělské, zámečnické služby
  • Josef Chalupný – fotograf