10. 8. 2013, sobota, 14:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - Sokol Vrbno
0:7 (0:3)

Po měsíční pauze, která byla vyplněna individuální přípravou :-), jsme jeli na turnaj do Nezdřeva pouze s jedním střídajícím a v tomto semifinále jsme narazili na hodně běhavé mladíky ze Sokola Vrbno a výsledkem je vysoká prohra 0:7. Kdybychom za stavu 0:2 proměnili jednu ze dvou „tutovek“ mohl zápas vypadat jinak, ale po nevyužití těchto jasných šancí jsme na konečný výsledek rezignovali a zápas pouze dohráli. Čekal nás zápas o 3. místo s domácím týmem SK Nezdřev.

---

10. 8. 2013, sobota, 15:50 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SK Nezdřev
4:3 (1:0)
Harenčák J., Fremr Z., Malík F., Mazúch J.

V zápase o 3. místo jsme celou dobu byli vždy o krok vpředu – poločas jsme vyhráli 1:0 a po střídání stran jsme, na každé vyrovnání domácích, velice rychle reagovali další brankou a tak jsme nakonec v tomto výborném tradičním pouťovém turnaji obsadili konečné 3. místo po výhře 4:3. Ve finále vyhrála SG Kasejovic nad silným týmem Sokola Vrbno 2:1.

---

11. 5. 2013, sobota, 9:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Sušice
2:1 (1:1)
Fremr Z. 2x

Na turnaj do Hrádku nás odjelo pouze 10, přesto jsme celý turnaj podávali výborné výkony a všichni zúčastnění hráči zaslouží obrovské uznání za to, s jakým nasazení a chutí odehráli všechny 4 zápasy. Po odstoupení jednoho z mužstev se turnaj hrál systémem každý s každým, což pro nás znamenalo 4 zápasy 2x15 minut bezprostředně po sobě, bez větší přestávky na odpočinek. V tomto zápase jsme zvítězili i přesto, že jsme se jedinkrát nedostali do soupeřova velkého vápna. Dvěma dalekonosnými střalami rozhodl zápas Z. Fremr, když sušický brankář "vytrvale podporoval" tlak soupeře v našem vápně!?!

---

11. 5. 2013, sobota, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Kobylí
1:3 (1:2)
Fremr Z.

Soupeř z Kobylí se ujal vedení, a když konečně přišlo naše vyrovnání, tak jsme si okamžitě po rozehrání nechali dát branku na 1:2. I v této situaci jsme však mohli brát bod za remízu, ale žádnou ze šancí jsme nedokázali proměnit, naopak soupeř navýšil své vedení a pak již hru kontroloval.

---

11. 5. 2013, sobota, 11:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Hrádek u Sušice
1:1 (0:1)
Harenčák J.

V dalším zápase turnaje v Hrásku jsme opět prohrávali. Na konečných 1:1 srovnal ve druhém poločase krásnou střelou o tyč, z trestného kopu, Jirka Harenčák.

---

11. 5. 2013, sobota, 12:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Stará garda) - VAMP Brno
0:1 (0:0)

I v našem posledním zápase turnaje jsem mohli uhrát lepší výsledek, ale některým našim slibně rozjetým akcím již chyběla síla dotáhnou je do zdárné koncovky. Nakonec jsme inkasovali z rychlého protiútoku a celkově skončili na 4. místě.

---

4. 5. 2013, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Tochovice
4:4 (2:1)
Mudra P. 2x, Bláha V., Malík F.

K zápasu do Tochovic, kde jsme na jaře 2012 utrpěli vysokou porážku, odjelo pouze 11 hráčů, přesto nebylo daleko k vítězství.

---

1. 5. 2013, středa, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Kasejovice
4:0 (1:0)
Mazúch J. 2x., Harenčák J., Mudra P. (p)

První zápas na Memoriálu byl, hlavně v prvním poločasu, lepší výsledkově než herně. Hodně nám pomohla přísně nařízená penalta, ze které jsme se ujali vedení. Po přestávce jsme už výsledek hlídali a trefili se ještě 3x. Jirka Mazúch se trefil levou i pravou nohou :-).

Ve druhém zapase turnaje vedla SG Kasejovic nad 1. FC Sušice již 2:0, ale výsledek neudržela a nakonec se body dělili za remízu 2:2.

---

1. 5. 2013, středa, 12:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Stará garda) - 1. FC Sušice
0:2 (0:2)

V posledním zápase turnaje byli hráči ze Sušice celý zápas lepší a zaslouženě se stali vítězem 16. ročníku Memoriálu Václava Mayera.

Konečné pořadí: 1. 1.FC Sušice, 2. SG Horažďovice, 3. SG Kasejovice

---

21. 9. 2012, pátek, 17:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Nýrsko
0:0 (0:0)

Naše bilance s tímto soupeřem na jeho půdě byla od roku 2006, kdy jsem se začali opět utkávat, velmi špatná. 6 zápasů, 6 proher a hrozivé skóre 13:44. Přesto se naše jedenáctka (doslova, protože se odjíždělo bez jediného hráče na střídání) dokázala s tímto faktem vyrovnat a dokázala uhrát první bod na hřišti v Nýrsku za bezbrankovou remízu. V průběhu zápasu měli sice domácí mírnou převahu, ale branku vstřelit nedokázali a naopak několika šancemi zahrozila i naše sestava.

---

18. 8. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Švihov
1:1 (0:1)
Fremr Z.

Prví zápas na turnaji v Žichovicích jsme nakonec vyhráli v penaltovém rozstřelu. Vítěznou penaltu zaznamenal F. Malík.

---

18. 8. 2012, sobota, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Žichovice
2:0 (0:0)
Malík F., Fremr Z. (p)

Po vyrovnaném poločase nás do vedení dostal Franta Malík, který se nádherně trefil z pravé strany z přímého kopu odrazem o tyč. Domácí měli dost šancí na vyrovnání, ale tentokrát se jim nedařilo v koncovce. Definitivní rozhodnutí přišlo po proměněné penaltě Zdeňkem Fremrem, kterou nařídil sudí Veverka za ruku ve vápně.

---

18. 8. 2012, sobota, 13:00 hod. (venku)

1:1 (0:0)
Z. Fremr

V posledním zápase celého turnaje, který se hrál systémem každý s každým na 2x 15 minut, jsme se utkali se SG 1. FC Sušice. Do vedení jsme se dostali po rychlém brejku a chybě sušického stopera na půlící čáře. Branku vstřelil Zdeněk Fremr. Soupeř do konce zápasu stihl pouze vyrovnat, což nám, i přes následně prohraný penaltový rozstřel, stačilo na celkové prvenství ve 3. ročníku turnaje "O pohár starosty". Konečné pořadí turnaje: 1. SG Horažďovice, 2. 1.FC Sušice, 3. SG Švihov, 4. SG Žichovice.

---

11. 8. 2012, sobota, 16:00 hod. (venku)

4:2 (2:2)
Kalíš V., Dupal B., Bláha V., Fremr Z.

Po prohraném semifinále se silným celkem SK Vrbno jsme si náladu spravili s domácím výběrem, který jsme po vyrovnaném poločase dokázali nakonec porazit 4:2. Konečné pořadí tradičního pouťového turnaje v Nezdřevě 11.8.2012: 1. SK Vrbno, 2. SG Kasejovice, 3. SG Horažďovice, 4. SK Nezdřev.

---

4. 8. 2012, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Nezamyslice
2:1 (1:0)
Janda P., Mazúch J.

Semifinále turnaje ve Střelských Hošticích.

---

4. 8. 2012, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Střelské Hoštice
3:5 (2:1)
Bláha V., Mazúch J., Tyrpekl Z.

Ve finále 2. ročníku turnaje ve Střelských Hošticích jsme se utkali s domácí SG, a přestože jsme v poločase vedli, nedokázali jsme zvládnout závěr zápasu a skončili jsme na konečném 2. místě a neobhájili jsme loňské vítězství.

---

23. 6. 2012, sobota, 16:00 hod. (venku)

2:9 (1:3)
Mazúch J., Mudra P. (p)

Do 42 minuty jsme drželi lichotivý stav 0:1, ale pak se ze zápasu stala jednoznačná záležitost pro domácí, kteří měli výrazně rychlejší a především přesnější přechod do útoku.

---

2. 6. 2012, sobota, 16:00 hod. (venku)

3:1 (2:0)
Janda P., Mazúch J., Harenčák J.

První poločas jasně atřil nám, ale gólově prosadit jsme se dokázali pouze 2x. Po přestávce domácí výrazně přidali a po snížení jsme se báli o výsledek. Klid na naše kopačky vnesl svojí střelou z dálky Jirka Harenčák, který první poločas odehrál za domácí :-).

---

4. 5. 2012, pátek, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Starý Plzenec
1:2 (0:0)
Fremr Z.

Pěkný fotbal na hezkém hřišti s výborným soupeřem za ideálního počasí. Poločasovou převahu jsme nedokázali vyjádřit gólově. Po přestávce se nám naskytla možnost dostat se do vedení z penalty po ruce domácích, ale střela Petra Mudry se odrazila od tyče ven. Chvilku poté se poměrně nenápadná střela snesla za našeho brankáře a domácí šli do vedení. Náš mírný tlak ke srovnání nevedl, naopak domácí po jednom z rychlých útoků dokázali zvýšit své vedení. Snížení jsme se dočkali příliš pozdě, když krásnou přihrávku vzduchem za obranu od Petra Macouna využil z voleje Zdeněk Fremr.

---

1. 5. 2012, úterý, 10:00 hod. (doma)

2:0 (1:0)
Malík F., Fremr Z.

První semifinále XV. ročníku Memoriálu Václav Mayera se nám výsledkově vydařilo. Za pěkného počasí se hrál vyrovnaný fotbal. V prvním poločasu jsme se dostali do vedení díky Frantovi Malíkovi, který přesně zakončil rychlou kolmou přihrávku za obranu. Postup do finále se nám povedlo potvrdit povedenou akcí těsně před koncem zápasu.

Ve druhém semifinále zvítězil tým 1. FC Sušice nad SG Klatovy 4:2. Klatovy se poté střetli v utkání o 3. místo se SG Kasejovice a jednoznačně vyhráli 4:0.

---

1. 5. 2012, úterý, 13:15 hod. (doma)

2:1 (0:1)
Malík F., Šatra J. (rozhodující penalta v rozstřelu)

Finále XV. ročníku Memoriálu Václava Mayera začalo lépe pro Sušici. Poté co jsme špatně rozehráli roh a po nesmyslné zpětné rozehrávce se hosté dostali do brejku, který bezpečně proměnili. Druhý poločas jsme se vrhli do útoku a vyplatilo se. Nedlouho před koncem vyrovnal Franta Malík pro pěkné kolmici do velkého vápna.

Při nerozhodném výsledku přišel na řadu penaltový rozstřel. Rozhodnutí padlo ve 4. sérii, když za nás se s přehledem trefil Jarda Šatra a soupeř přestřelil.

Poprvé v celé historii turnaje se tak můžeme radovat z celkového vítezství. Konečné pořadí turnaje:

1. SK SG Horažďovice

2. 1. FC Sušice

3. SG Klatovy

4. SG Kasejovice

Ceny na závěr všem předala dcera Václava Mayera Květa.

---

27. 4. 2012, pátek, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - AROSA Luby
3:3 (1:2)
Fremr Z. 2x, Mudra P.

Domácí byli lepší v prvním poločase, druhý zase patřil nám.

---

22. 4. 2012, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Veřechov
3:2 (1:2)
Mazanec P., Dupal B., Harenčák J.

Na těžkém, hrbolatém terénu jsme opět sehráli zápas plný nepřesností. Celý zápas jsme sice dotahovali, ale povedenou střelou Jirky Harenčáka 6 minut před koncem jsme nakonec vítězství dostali na naši stranu.

---

7. 4. 2012, sobota, 15:00 hod. (venku)

2:2 (0:1)
Tyrpekl Z., Mudra P.

Kvalita utkání odpovídala tomu, že pro obě mužstva se jednalo o "první jarní", takže bylo k vidění plno chyb a nepřesností. S konečnou remízou jsou asi spokojeni všichni.

---

28. 10. 2011, pátek, 14:00 hod. (venku)

2:1 (0:1)
Mudra P. (p), Kačena J.

Celý zápas jsme "tahali" za kratší konec, ale chvilku před koncem se nám podařilo z penalty srovnat a hned z dalšího útoku jsme rozhozeným domácím vstřelili vítěznou branku.

---

28. 10. 2011, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Pačejov
3:0 (2:0)
Kačena J., Švarc J., Harenčák J.

Poslední zápas v této sezóně se nám povedl a o naší výhře nebylo od začátku pochyb.

---

22. 10. 2011, sobota, 13:00 hod. (venku)

0:2 (0:0)

Celý zápas jsme měli mírnou převahu, ale co je to platné, když neproměníme ani ty nejvyloženější šance. Domácí o vítězství rozhodli 4 minuty před koncem. Naše následná snaha o vyrovnání vyšla naprázdno a po druhém gólu v naší síti byl zápas ukončen.

---

15. 10. 2011, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Sedlice
2:1 (1:0)
Mudra P., Tyrpekl Z.

Po sérii porážek přišlo nečekané vítězství nad silným soupeřem na jeho hřišti.

---

1. 10. 2011, sobota, 14:00 hod. (venku)

2:6 (1:2)
Dupal B. 2x

Ještě 20 minut před výkopem to vypadalo, že nás po hřišti bude běhat max. 8, ale nakonec jsme dali dohromady potřebných 11 hráčů. Přesto jsme si dokázali vypracovat několik slibných šancí, ale proměnili jsme pouze dvě a naopak jsme domácím většinu gólů "darovali" a usnadnili jsme jim cestu k vysokému vítězství.

---

5. 7. 2011, úterý, 10:00 hod. (venku)

1:4 (0:3)
Boř M.

Ve druhém semifinále turnaje ve Svéradicích jsme nestačili na soupeře z Hrádku, když jsme dohrávali v 10-ti (po zranění jednoho z hráčů) a naopak soupeř od začátku střídal 4 hráče. V prvním poločase jsme sice více drželi míč, ale bez efektu a naopak hrádečtí ukázali velkou produktivitu, když proměnili na co sáhli. Druhý poločas jsme začali dobře. Miloš  Boř tečovanou střelou z hranice velkého vápna snížil, ale na víc už jsme neměli.

V prvním semifinále vyhráli domácí nad Doubravicí (i přes trvalou převahu doubravických hráčů) a tak nás čekal souboj o 3. místo právě s Doubravicí.

---

5. 7. 2011, úterý, 11:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Doubravice
2:10 (1:6)
Malík F., Bláha V. (p)

Branka v první minutě v naší síti přednamenala vývoj zápasu a po chvilce nebylo o vítězi pochyb. Bylo jen otázkou na jakém čísle se zastaví skóre. Opět jsme dohrávali s několika hráči, kteří se pro zranění sotva pohybovali, kdežto soupeř s plnou lavičkou na střídání předváděl rychlý fotbal a zaslouženě vysoko zvítězil a obsadil tak konečné 3. místo. Na nás ve Svéradicích zbylo 4. místo v Memoriálu F. Kozlíka. Ve finále domácí fotbalisté prohráli se SG Hrádku 0:3.

---

25. 6. 2011, sobota, 15:00 hod. (doma)

0:1 (0:0)

Po velmi dobrém výkonu, kterému ovšem chybělo lepší zakončení při mnoha šancích, které jsme si v průběhu celého zápasu vytvořili, jsme prohráli brankou v 83. minutě z penalty.

---

17. 6. 2011, pátek, 18:30 hod. (doma)

3:4 (1:2)
Harenčák J., Tyrpekl Z., Mazúch J.

Soupeř přijel pouze s jedním střídajícím, zato na domácí lavičce se tísnilo 5 hráčů připravených střídat. Asi po 20-ti minutách se hostům zranil jeden z hráčů a celý zápas, ve velkém horku na výborném trávníku ve Velkých Hydčicích, dohrávali bez střídání. Hrál se oboustraně slušný fotbal bez hádek a faulů. Hosté hráli na brejky, my jsme při postupných útocích většinou končili nějakou nepřesností před velkým vápnem nebo na výborném brankáři hostí. Když hosté chvilku před koncem vlastním gólem "srovnali" na 3:3, tak už se zadálo, že pro nás lichotivou remízu udržíme, ale opět jsme nedokázali pokrýt jeden z rychlých brejků, po kterém hosté rozhodli o svém vítězství 4:3.

---

24. 4. 2011, neděle, 15:00 hod. (venku)

4:4 (0:2)
Fremr Z. 2x, Bláha V., Tyrpekl Z.

Pouťové utkání se hrálo za nádherného počasí, před výbornou diváckou kulisou. Začátek utkání předcházela slavnostní chvilka, při které byl nejstašímu hráči hostí - Vašku Bláhovi, který nedávno oslavil 75. narozeniny - předán malý dárek. Ještě jednou přejeme do dalších let především pevné zdraví. Začátek utkání byl vyrovnaný, my jsme se dokázali herně zvednou po nevydařeném utkání z minulého týdne doma se SG Kasejovic. Přesto v prvním poločase dávali branky pouze domácí. Po změně stran se začala projevovat naše lepší fyzická kondice, což se projevilo i na skóre. Snížení přišlo po rohu a hlavičce Zdeňka Fremra a na 2:2 srovnával kráslou střelou o tyč oslavenec Vašek Bláha. Po další střele z hranice vápna, kterou vyslal Zdeněk Tyrpekl se vedení přiklonilo na naši stranu, ale domácí nerezignovali a vrhli se do útoku, což jim vyneslo další otočku ve skóre a vedení 4:3. Na konečných 4:4 srovnal po pěkné naražečce s Petre Mudrou Zdeněk Fremr. Remíra plně odpovídá průběhu zápasu a pro nás znamená první bodový zisk v jarních zápasech.

---

16. 4. 2011, sobota, 15:00 hod. (doma)

2:5 (0:3)
Mazanec P., Mudra P.

Herně nepovedené utkání, kdy jsme se téměř nedokázali dostat k zakončení. Z nervozity pramenila spousta chyb, které dokázal soupeř trestat a nakonec si odvezl vysoké vítězství.

---

30. 10. 2010, sobota, 13:30 hod. (venku)

2:1 (1:1)
Mazúch J. 2x

Poslední zápas zezóny jsme dotáhli do vítězného konce díky střeleckému probuzení Jirky Mazúcha.

---

23. 10. 2010, sobota, 15:00 hod. (venku)

7:4 (2:2)
Malík F. 3x, Mazanec P. 2x, Fremr Z., Macoun P.

O výsledku jsme rozhodli až v závěru, kdy se domácím, po odstoupení jednoho ze stoperů, rozpadla obrana.

---

16. 10. 2010, sobota, 15:00 hod. (venku)

1:2 (0:2)
Fremr Z.

K dalšímu zápasu jsme zajížděli až do středočeských Tochovic. Na perfektním trávníku, za chladného počasí a stálého deště jsme bez střídání odehráli další nešťastný zápas. První dvě jasné gólovky jsme měli my, ale nevyužili jsme je a tak nás domácí potřestali dvěma góly v prvním polačasu. Druhý poločas byl z naší strany herně lepší, ale víc než na snížení jsme nedosáhli, i když pár šancí k vyrovnání by se našlo :-).

---

8. 10. 2010, pátek, 17:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Janovice nad Úhlavou
2:7 (1:3)
Macoun P., Malík F.

V zápase jsme si vypracovali dost šancí na to, aby výsledek vypadal mnohem příznivěji. Domácí byli rychlejší, vytvořené šance dokázali řešit lépe  a s větším přehledem. Čtyři góly jsme domácím sami "nabídli"  a ti touto nabídkou nepohrdli. Druhý poločas se hrál za umělého osvětlení.

---

17. 9. 2010, pátek, 17:30 hod. (venku)

1:5 (1:2)
Fremr Z.

V zápase se silným soupeřem jsme v prvním poločase hráli pěkný fotbal, více jsme drželi míč, ale do šancí jsme se dostávali málo, a když už jsme zakončili, tak bez gólového efektu. Poté dvakrát udeřili domácí, poprvé tečovanou dorážkou, podruhé si jeden z domácích nádherně zpracoval na prsou centr z levé strany a ze sedmi metrů nedal našemu brankáři šanci. Těsně před poločasem se nám povedlo snížit Zdeňkem Fremrem. Ve druhém poločase domácí začali hrát, pro ně typické, rychlé míče za obranu a z velkého množství takto vypracovaných šancí dokázali 3 využít. Od většího "výprasku" nás ušetřili výborné zákroky zaskakujícího brankáře Petra Jandy, který několikrát včasným vyběhnutím zabránil domácím skórovat.

---

11. 9. 2010, sobota, 15:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Stará garda) - SG Čechie Smíchov
2:1 (1:0)
Želiska V., Bláha V.

Při neschopnosti ofenzivních hráčů vstřelit branku se dopředu vydal stoper Víťa Želiska a tečovanou střelou nás poslal do vedení. Vítěznou branku vstřelil Vašek Bláha po pěkné akci Broni Dupala.

---

3. 9. 2010, pátek, 18:00 hod. (doma)

5:3 (2:2)
Malík F. 2x, Bláha V., Dupal B., Mazúch J.

První poločas byl ve znamení "darovaných" gólů. Všechny 4 branky padly po neuvěřitelných chybách obran, když vypracovat si pořádnou vlastní šanci bylo nad síly obou mužstev. Druhý poločas se hrálo více na polovině hostů, ale naši mírnou převahu jsme nedokázali přetavit v branky. Když už to vypadalo na konečnou remízu, tak se trefil nejstarší hráč na hřišti Vašek Bláha. Nádherným přehozením brakáře hostí rozhodl o našem vítězství, které jsme zvýraznili v poslední minutě na konečných 5:3.

---

27. 8. 2010, pátek, 17:30 hod. (venku)

5:5 (2:2)
Janda P. 3x, Dupal B., Mazúch J.

Ve Velkých Hydčicích se v prvním poločase hrál vyrovnaný fotbal. Tomu odpovídal i stav po prvních 45-ti minutách. Ve druhé půli jsme se dostali postupně do vedení 5:2 a vypadalo to na klidnou cestu k vítězství, ale následovalo nepochopitelné polevení a soupeř toho využil. Postupně snižoval náš náskok a vyrovnat se mu povedlo povedlo v poslední minutě.

---

25. 7. 2010, neděle, 15:00 hod. (venku)

7:6 (2:4)
Dupal B. 2x, Bláha V., Fremr Z., Mazanec P., Mudra P. (p), Vítek J.

Pouťový zápas před nádhernou diváckou kulisou jsme po vyrovananém průběhu utkání dokázali otočit až dvěma góly v posledních minutách zápasu. Přestávku zápasu vyplnilo pěkné vystoupení místních mažoretek.

---

5. 7. 2010, pondělí, 9:40 hod. (venku)

1:2 (0:1)
Fremr Z.

První zápas turnaje byl s tradičním soupeřem ze Žichovic herně vyrovnaný, ale rozhodly naše dvě hrubé individuální chyby a neschopnost vstřelit branku z velkého počtu šancí, které si dokážeme vytvořit.

---

5. 7. 2010, pondělí, 13:20 hod. (venku)

0:3 (0:1)

V poslední zápase Memoriálu F. Kozlíka už nešlo o umístění, ale pouze o čest. Hrádečtí si pojistili celkové prvenství a my jsme jen prohloubili naši nemohoucnost vstřelit branku. Dohrávali jsme ve značně zdecimované sestavě, morálně i zdravotně, takže poslední hvizd rozhodčího byl pro nás velkým vysvobozením. Po druhém místě na domácím turnaji, vítezství v Hrádku jsme tentokrát skončili na posledním, čtvrtém místě. Více mrzí množství neproměněných gólových šancí, když předváděná hra nebyla (především v prvních dvou zápasech turnaje) tak špatná.

---

26. 6. 2010, sobota, 17:00 hod. (venku)

0:5 (0:2)

Náš tým přijel podpořit pěkný "kotel fanoušků" a na pomoc si vzal i dvě vuvuzely, které byly slyšet po celý zápas. I přes tuto podporu fanoušků byli domácí po celý zápas lepším týmem a zaslouženě zvítezili. Čtyři z pěti gólů padly po krásných střelách z dálky.

---

19. 6. 2010, sobota, 13:00 hod. (venku)

3:0 (1:0)
Malík F. 3x

"One man show" v podání Franty Malíka, který ani v pouťovém utkání domácí nijak nešetřil a i přes přetrvávající zdravotní problémy dokázal sám rozhodnou zápas a prodrat se do čela střelecké tabulky naší staré gardy.

---

11. 6. 2010, pátek, 18:00 hod. (doma)

1:1 (0:0)
Harenčák J. (p)

Ve velkém vedru se po domluvě obou mužstev s rozhodčím hrálo pouze 2 x 35 minut. Hrál se oboustraně pomalý, vyrovnaný zápas. Žádné mužstvo se nedostalo do větší šance. Hosté se ve druhém poločase ujali vedení po nedorozumění v naší obraně, vyrovnali jsme chvilku před koncem z penalty Jirkou Harenčákem po faulu na dotírajícího Broňu Dupala. Všichni hráči dohráli ve zdraví, což bylo vzhledem k počasí, to nejdůležitější.

---

4. 6. 2010, pátek, 18:30 hod. (doma)

1:9 (0:5)
Malík F.

Na parádním hřišti ve Velkých Hydčicích a za krásného fotbalového počasí jsme narazili na soupeře "z jiného světa". První tři střely na naší branku v ní i skončili. I pak to byl soupeř, kdo udával tempo zápasu. Tentokrát jsme nestačili vůbec v žádné herní činnosti. Po poločasu 0:5 se v druhé půli hra malinko srovnala, ale šancí na korekci výsledku jsme si moc nevytvořili. Proto opět udeřil soupeř, který proměnil několik rychlých akcí na jeden dotek. Našeho čestného úspěchu dosáhl Franta Malík za stavu 0:8 při naší asi nejlepší desetiminutocvce v zápase. Chvilku před tím neproměnil Broňa Dupal penaltu, nařízenou za faul brankáře.

Snad se nám na podzim v Nýrsku povede lépe a dokážeme, že i s tak silným soupeřem jsme schopni hrát vyrovnaný fotbal, což už jsme několikrát dokázali.

---

28. 5. 2010, pátek, 18:00 hod. (venku)

5:1 (2:1)
Harenčák J. 2x, Leško J., Mazúch J., Fremr Z.

Zápas na těžkém, podmáčeném terénu začal z obou stran opatrně. Do vedení se dostali domácí první střelou na naši branku. To nás nesrazilo, naopak jsme začali přebírat iniciativu a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Postaral se o něj Pepík Leško, když nadvakrát, ze sedu, překonal z malého vápna brankáře domácích. Nezabrzdilo nás ani několik neproměněných stoprocentních šancí a do vedení nás ještě před poločasem dostal Jirka Harenčák střelou po zemi z 15-ti metrů levačkou k pravé tyči branky domácích. Po poločase, kdy jsme střídali už pouze jednoho hráče proti třem domácím, se opět prosadil Jirka Harenčák. A znovu to bylo střelou z podobného místa, tentokrát pravačkou k levé tyči :-). Domácí, ve snaze o vyrovnání, nám nechávali dostatek prostoru pro rychlé protiútoky a po jednom z nich se prosadil Jirka Mazúch. Konec zápasu jsme dohrávali v pohodě, domácí k ničemu nepustili a na konečných 5:1 upravil chvilku před koncem Zdeněk Fremr po samostatné akci z poloviny hřiště.

---

21. 5. 2010, pátek, 17:30 hod. (venku)

7:7 (5:2)
Malík F. 2x, Tyrpekl Z. 2x, Dupal B., Fremr Z., Kačena J.

Poté, co jsme chvilku před poločasem zvýšili na pěkných 5:2 a při vzpomínce na vítězný zápas se stejným soupeřem z minulého týdne na turnaji v Hrádku nikdo nepředpokládal větší komplikace v cestě za dalším vítězstvím. Ale uspokojení bylo asi až moc velké, protože během úvodních 20 minut druhého poločasu soupeř ze Sušice, který neměl na lavičce nikoho na střídání, dokázal téměř nemožné a dostal se do vedení 6:5. Ale ani tento stav nás nedonutil začít opět hrát fotbal a po "hluchých" 43 minutách druhého poločasu jsme v 88. minutě zachraňovali remízu 7:7 a prodloužili tak sérii neprohraných zápasů na sedm. Zápas se hrál na výborně připraveném hřišti ve Velkých Hydčicích.

---

15. 5. 2010, sobota, 9:00 hod. (venku)

3:1 (2:0)
Mudra P., Mazúch J., Želiska V.

Po dvou remízách a dvou výhrách jsme poprvé v historii dokázali vyhrát Memoriál Jiřího Hány, turnaj starých gard pořádaný SG Hrádek u Sušice. Většina ostaních zápasů, v systému každý s každým, skončila remízou. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš Petr Mudra.

---

8. 5. 2010, sobota, 17:00 hod. (doma)

2:1 (2:1)
Kalíš V., Fremr Z.

Zápas výborné úrovně, kdy soupeř ze Sedlice byl velmi dobře připraven fyzicky i technicky, ale až na jednu výjimku nedokázal proměnit své šance, kterých si vypracoval opravdu mnoho.

---

10. 4. 2010, sobota, 15:00 hod. (venku)

3:2 (1:1)
Kačena J., Fremr Z., Mazúch J.

Na obou mužstvech se projevila nerozehranost po zimní přestávce. K vidění byla spousta zkažených přihrávek a nejistých zákroků. Domácí začali zápas pouze v deseti, my s jedním hráčem na střídání. Více se hrálo na polovině domácích, ale výraznější tlak jsme si nedokázali vytvořit. Přesto jsme šli do vedení po pěkném přehození brankáře domácích Pepíkem Kačenou. Domácí, hrající na brejky, stihli ještě do přestávky vyrovnat. Ve druhém poločase jsme se do vedení dostali dorážkou Zdeňka Fremra, který využil zaváhání brankáře a dobré práce Vaška Bláhy. Domácí stará garda vyrovnala opět po brejku, do kterého jsme je poslali vlastní nepřesností v rozehrávce. Přesto jsme zápas dotáhli k výhře, když vítězný gól vstřelil Jirka Mazúch poté co si poradil s celou obranou domácích a nakonec obešel i brankáře a skóroval do prázdné branky.