19. 5. 2018, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Bolevec
1:5 (0:3)
Boček
---

13. 5. 2018, neděle, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Svéradice
2:4 (0:2)
Boček 2
---

5. 5. 2018, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Zruč
0:3 kontumačně
---

28. 4. 2018, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Křimice
3:0 (2:0)
Sova, Nauš, Bartheldy
---

22. 4. 2018, neděle, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Tlumačov
0:6 (0:2)
---

14. 4. 2018, sobota, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Košutka
0:2 (0:1)
---

7. 4. 2018, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
1:4 (1:1)
Forman M.
---

5. 4. 2018, čtvrtek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Bukovec
3:4 (2:1)
Forman Michael, Janouškovec, Boček
---

31. 3. 2018, sobota, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Kralovice
1:4 (0:3)
Forman Michael
---

25. 3. 2018, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Mrákov
1:2 (0:1)
Štěch
---

10. 3. 2018, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chlumčany
2:2 (1:0) PK 3:5
Sova, Vachuška
---

18. 11. 2017, sobota, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Rokycany B
0:8 (0:7)
---

11. 11. 2017, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Černice
2:0 (0:0)
Nauš, Forman M.
---

4. 11. 2017, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Žichovice
1:1 (0:1) PK 3:4
Jůda
---

28. 10. 2017, sobota, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Mochtín
0:2 (0:1)
---

21. 10. 2017, sobota, 15:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Bolevec
3:4 (0:2)
Macou, Sova, Nauš
---

14. 10. 2017, sobota, 15:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Svéradice
2:2 (1:1) PK 4:1
Vachuška, vlastní
---

7. 10. 2017, sobota, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Zruč
3:1 (3:0)
Michelini 2, Forman M.
---

30. 9. 2017, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Křimice
1:2 (0:1)
Sova
---

23. 9. 2017, sobota, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Tlumačov
2:3 (1:1)
Macoun, Jůda
---

16. 9. 2017, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Košutka
3:2 (0:2)
Nauš, Forman M., Michelini
---

9. 9. 2017, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
6:2 (3:1)
Macoun 3, Nauš 2, Forman M.
---

2. 9. 2017, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Kralovice
5:3 (2:2)
Jůda 2, Lacko, Nauš , Michelini
---

30. 8. 2017, středa, 17:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Mrákov
4:2 (2:1)
Jůda, Forman M., Nauš, Vachuška
---

20. 8. 2017, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Bukovec
5:3 (3:1)
Forman M. 2, Nauš 2, Jůda
---

13. 8. 2017, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chlumčany
3:0 (1:0)
Milan Hlaváč, Josef Nauš 2
---

17. 6. 2017, sobota, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Kďż˝imice
4:2 (3:1)
VachuĹĄka 2, NauĹĄ, Macoun
---

10. 6. 2017, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Pačejov
3:1 (1:0)
Forman Michael 2, Sova
---

4. 6. 2017, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Mochtín
4:1 (2:1)
Nauš 2, Vachuška, Forman M.
---

27. 5. 2017, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Tlučná
9:4 (5:1)
Nauš 3, Macoun 2, Juda, Pařil, Greger, Forman M.
---

20. 5. 2017, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Kdyně
5:2 (2:1)
Nauš 3, Forman Michael 2
---

13. 5. 2017, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Kralovice
2:4 (1:1)
Jůda, Vachuška
---

6. 5. 2017, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Touškov
6:3 (3:1)
Stulík 2, Forman Michael 2, Jůda, Vachuška
---

29. 4. 2017, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Slavoj Mýto
3:2 (2:0)
Forman Michael 2, Jůda
---

22. 4. 2017, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
1:5 (1:1)
Macoun
---

19. 4. 2017, středa, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Přeštice - pohár PKFS
2:5 (1:3)
Šašek, Vachuška
---

16. 4. 2017, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Tlumačov
1:1 (0:0) PK 2:4
Jůda
---

8. 4. 2017, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
1:2 (1:0)
Sova
---

2. 4. 2017, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chlumčany
3:3 (1:1) PK 5:4
Šafanda, Greger Tomáš, Forman Michal
---

26. 3. 2017, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Košutka - hřiště H. Bříza UMT
1:3 (0:2)
Forman Michael
---

19. 3. 2017, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Žichovice
2:2 (2:1) PK 6:5
Forman Michael, vlastní
---

11. 3. 2017, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Žihle - UMT
0:1 (0:1)
---

19. 11. 2016, sobota, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Křimice
4:2 (2:0)
Forman 3, Nauš
---

13. 11. 2016, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Pačejov
2:0 (1:0)
Michael Forman 2
---

6. 11. 2016, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Mochtín
2:2 (2:1) PK 2:4
Jůda, Forman Michael
---

30. 10. 2016, neděle, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Tlučná
10:0 (4:0)
Macoun 4, Nauš 3, Vachuška, Šafanda, Stulík
---

23. 10. 2016, neděle, 15:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Kdyně
1:2 (1:1)
Boček
---

15. 10. 2016, sobota, 15:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Kralovice
1:1 (1:1) PK 3:4
Forman Michael
---

9. 10. 2016, neděle, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Touškov
2:0 (2:0)
Jůda, Nauš
---

2. 10. 2016, neděle, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Sl. Mýto
4:7 (1:3)
Janouškovec, Šafanda, Sova, Forman M.
---

24. 9. 2016, sobota, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
3:3 (0:0) PK 3:4
Boček, Lávička, Nauš
---

18. 9. 2016, neděle, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Tlumačov
1:2 (1:1)
Šafanda
---

10. 9. 2016, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
3:1 (2:0)
Jůda, Stulík, vlastní
---

4. 9. 2016, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chlumčany
1:1 (0:1) PK 3:4
Nauš
---

28. 8. 2016, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Košutka
5:0 (2:0)
Jůda 2, Nauš, Stulík, Zdichynec
---

20. 8. 2016, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Žichovice
3:2 (2:1)
Nauš, Forman M., Jůda
---

14. 8. 2016, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Žihle
8:1 (2:1)
Forman M. 2x, Jůda 2x, Šafanda, Stulík, Hnídek, Koc
---

18. 6. 2016, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Žichovice
4:2 (0:2)
Forman 2, Jůda, Nauš
---

11. 6. 2016, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Stříbro
5:6 (4:4)
Stulík 2, Boček 2, Šašek
---

5. 6. 2016, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Košutka
0:3 (0:3)
---

29. 5. 2016, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
0:3 (0:2)
---

21. 5. 2016, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chod. Újezd - hř. Horní Jadruž
3:0 (0:0)
Josef Nauš 2, Tomáš Greger
---

15. 5. 2016, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Raková
3:1 (0:0)
Marek Šafanda, Jan Boček, Václav Vrzal
---

8. 5. 2016, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Černice
4:1 (2:1)
Miroslav Lávička 2, Jan Sova, Josef Nauš
---

30. 4. 2016, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Žihle - UMT
1:1 (1:1) PK 3:4
Josef Nauš
---

24. 4. 2016, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Kdyně
4:1 (2:1)
Tomáš Jůda, Oldřich Chod, Josef Nauš, Marek Šafanda
---

17. 4. 2016, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Nýrsko
0:3 (0:1)
---

10. 4. 2016, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Pačejov
1:1 (0:0) PK 3:2
Miloš Boř
---

2. 4. 2016, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
2:3 (1:1)
Josef Nauš, Jan Sova
---

27. 3. 2016, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Mochtín
1:0 (1:0)
Greger Tomáš
---

19. 3. 2016, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Kralovice
3:4 (1:1)
2 x Nauš, Boček
---

13. 3. 2016, neděle, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Křimice
6:0 (4:0)
3 x Forman, 2 x Nauš, Šafanda
---

14. 11. 2015, sobota, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Žichovice
3:0 (1:0)
Marek Šafanda, Josef Nauš, Martin Greger
---

7. 11. 2015, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Stříbro
2:3 (1:2)
Rudolf Květoň, Miloš Boř
---

1. 11. 2015, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Košutka
4:0 (3:0)
Michael Forman, Marek Šafanda, Josef Nauš, Rudolf Květoň
---

25. 10. 2015, neděle, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
4:2 (2:0)
Michael Forman 4
---

18. 10. 2015, neděle, 15:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chodský Újezd
5:2 (3:0)
Jiří Janouškovec, Josef Nauš, Michael Forman, Václav Vrzal, Rudolf Květoň
---

10. 10. 2015, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Raková
5:2 (4:1)
Rudolf Květoň 2, Marek Šafanda, Josef Nauš, vlastní
---

3. 10. 2015, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Černice
2:1 (1:0)
Jan Boček, Michael Forman
---

27. 9. 2015, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Žihle
2:0 (2:0)
Josef Nauš, Rudolf Květoň
---

20. 9. 2015, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Kdyně
0:4 (0:1)
---

13. 9. 2015, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Nýrsko
0:2 (0:1)
---

5. 9. 2015, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Pačejov
3:1 (1:1)
Michael Forman, Jan Boček, Josef Nauš
---

30. 8. 2015, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
4:1 (1:0)
Michael Forman 3, Jan Boček
---

22. 8. 2015, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Mochtín
3:4 (2:2)
Michael Forman, Josef Nauš, Miloš Boř
---

16. 8. 2015, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Kralovice
0:2 (0:2)
---

8. 8. 2015, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Křimice
2:2 (1:0) PK 1:4
Jiří Janouškovec 2x
---

1. 8. 2015, sobota, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Sedlice
2:7 (0:4)
---

25. 7. 2015, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Luby - turnaj
4. místo
---

19. 7. 2015, neděle, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Blatná
3:3 (1:1)
Jiří Janouškovec, Michael Forman, Ruda Květoň
---

13. 6. 2015, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Přeštice
1:5 (0:4)
Lukáš Zdichynec
---

7. 6. 2015, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rokycany
2:1 (1:1)
Sova Jan, Melka František
---

30. 5. 2015, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Rozvadov
4:4 (1:2) PK 3:4
Michael Forman 2, Jiří Janouškovec, Alexander Vachuška
---

24. 5. 2015, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
0:3 (0:1)
---

16. 5. 2015, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Holýšov
2:1 (0:0)
Josef Nauš 2
---

10. 5. 2015, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Koloveč
3:2 (1:0)
Jiří Janouškovec, Skuhra Jiří 2
---

3. 5. 2015, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Domažlice
0:0 (0:0) PK 5:6
---

25. 4. 2015, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Zruč
1:1 (0:1) PK 5:4
Alexander Vachuška
---

19. 4. 2015, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Horšovský Týn
0:1 (0:0)
---

11. 4. 2015, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Černice
0:3 (0:1)
---

5. 4. 2015, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Vejprnice
1:2 (0:1)
Marek Šafanda
---

28. 3. 2015, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chotíkov
0:3 (0:1)
---

22. 3. 2015, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Bolevec
0:1 (0:0)
---

14. 3. 2015, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Rapid
2:0 (0:0)
František Melka, Josef Nauš
---

8. 3. 2015, neděle, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Dynamo ZČE
2:1 (1:0)
Michael Forman, Jiří Janouškovec
---

28. 2. 2015, sobota, 10:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
0:10 (0:4)
---

22. 2. 2015, neděle, 13:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Sušice
1:8 (0:2)
---

15. 2. 2015, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Luby
2:2 (0:1)
Michael Forman, František Melka
---

8. 2. 2015, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Nýrsko
1:1 (0:1)
Marek Šafanda
---

31. 1. 2015, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Pačejov
3:1 (1:1)
Jiří Janouškovec, František Melka, Jan Sova
---

24. 1. 2015, sobota, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
2:3 (1:1)
Jiří Janouškovec, Lukáš Zdichynec
---

15. 11. 2014, sobota, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Přeštice
1:2 (0:2)
Melka František (PK)
---

9. 11. 2014, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Rokycany
4:1 (3:0)
Forman, Nauš, Kotrba, Melka
---

2. 11. 2014, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rozvadov
1:4 (1:2)
Sova Jiří (PK)
---

25. 10. 2014, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
2:4 (1:0)
Melka František 2x
---

19. 10. 2014, neděle, 15:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Holýšov
3:0 (1:0)
Vachuška Alex, Forman Michael, Melka František
---

12. 10. 2014, neděle, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Koloveč
0:5 (0:3)
---

5. 10. 2014, neděle, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Domažlice
1:4 (0:2)
Vachuška Alex
---

28. 9. 2014, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Zruč
4:0 (1:0)
Michael Forman 3, vlastní
---

21. 9. 2014, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horšovský Týn
0:0 (0:0) PK 2:0
---

13. 9. 2014, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Černice
1:3 (0:2)
Gréger Martin
---

6. 9. 2014, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Vejprnice
1:3 (1:2)
Michael Forman
---

31. 8. 2014, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chotíkov
1:2 (0:1)
Marek Šafanda
---

23. 8. 2014, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Bolevec
1:0 (0:0)
Josef Nauš
---

17. 8. 2014, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rapid
0:3 (0:1)
---

9. 8. 2014, sobota, 10:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Dynamo ZČE Plzeň
0:7 (0:3)
---

3. 8. 2014, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Sedlice
2:1
---

26. 7. 2014, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Turnaj v Lubech.
2. místo
---

19. 7. 2014, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Blatná
1:3 (0:1)
---

13. 7. 2014, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Osek
2:2 (0:1)
Kotrba, Janouškovec
---

12. 7. 2014, sobota, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Prackenbach (SRN)
2:1 (1:1)
Nauš, Šedivý - za hosty Pavlík (PK)
---

14. 6. 2014, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chotíkov
1:7 (1:1)
Tomáš Jůda (PK)
---

7. 6. 2014, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rokycany
1:2 (0:1)
Tomáš Jůda (PK)
---

1. 6. 2014, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Holýšov
0:2 (0:2)
---

24. 5. 2014, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
2:2 (0:1) PK 7:6
Forman 2
---

17. 5. 2014, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Rapid
2:6 (0:4)
Michael Forman, Alexander Vachuška
---

11. 5. 2014, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
1:3 (1:2)
Michael Forman
---

3. 5. 2014, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Domažlice
1:0 (0:0)
Alexander Vachuška
---

26. 4. 2014, sobota, 10:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Příkosice
1:3 (1:1)
Jůda Tomáš
---

20. 4. 2014, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Koloveč
0:7 (0:3)
---

12. 4. 2014, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Luby
4:1 (2:1)
Josef Nauš 2, František Melka, Alexander Vachuška
---

5. 4. 2014, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Přeštice
1:1 (0:0) PK 4:5 kontumačně 3:0
Alexander Vachuška
---

29. 3. 2014, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
2:1 (2:1)
Michael Forman, Jiří Janouškovec
---

22. 3. 2014, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Stod
2:1 (1:0)
Kotrba Petr, Zdichynec Lukáš
---

15. 3. 2014, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Vejprnice
1:1 (0:0) PK 4:5
František Melka
---

9. 3. 2014, neděle, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Bolevec
2:1 (2:1)
Ondřej Stulík, Oldřich Chod
---

2. 3. 2014, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Blatná
0:2 (0:1)
---

23. 2. 2014, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Luby
7:0 (5:0)
František Melka 3x, Petr Kotrba 2x, Tomáš Jůda, Michael Forman
---

15. 2. 2014, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Mochtín
4:0 (2:0)
Nauš, Chod, Forman M., Janouškovec
---

8. 2. 2014, sobota, 11:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
2:0 (1:0)
Jiří Janouškovec, Olda Chod
---

2. 2. 2014, neděle, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Sušice
1:1 (0:1)
Josef Nauš
---

30. 1. 2014, čtvrtek, 18:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
2:0 (0:0)
Petr Kotrba, Franta Melka
---

17. 11. 2013, neděle, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chotíkov
6:3 (4:1)
Vachuška Alexander 2, Nauš Josef 2, Janouškovec Jiří, Forman Michael
---

10. 11. 2013, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Rokycany
2:3 (2:1)
Petr Kotrba, Jiří Janouškovec
---

3. 11. 2013, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Holýšov
1:0 (1:0)
Josef Nauš
---

26. 10. 2013, sobota, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
2:1 (2:0)
Josef Nauš 2x
---

20. 10. 2013, neděle, 15:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rapid
0:1 (0:1)
---

12. 10. 2013, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
3:0 (1:0)
Forman M., Mičkal, Nauš
---

5. 10. 2013, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Domažlice
1:4 (1:2)
Sova Jan
---

29. 9. 2013, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Příkosice
2:0 (0:0)
Mičkal Petr 2x
---

22. 9. 2013, neděle, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Koloveč
0:3 (0:3)
---

15. 9. 2013, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Luby
1:3 (1:1)
Josef Nauš
---

7. 9. 2013, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Přeštice
0:2 (0:2)
---

1. 9. 2013, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
2:1 (1:1)
Josef Nauš, Michael Forman
---

24. 8. 2013, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Stod
1:2 (0:1)
Michael Forman (PK)
---

18. 8. 2013, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Vejprnice
4:1 (1:0)
Lukáš Zdichynec 2, Tomáš Jůda, Alexander Vachuška
---

10. 8. 2013, sobota, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Bolevec
2:4 (0:4)
Jiří Janouškovec, Lukáš Zdichynec
---

4. 8. 2013, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Sušice
1:2 (0:1)
Janouškovec (PK)
---

27. 7. 2013, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Turnaj v Lubech
1. místo v turnaji (více v komentáři).
---

24. 7. 2013, středa, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Svéradice
6:3 (3:1)
3 x Mičkal, Nauš, Forman M., Sova Jan
---

20. 7. 2013, sobota, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Osek
2:1 (1:0)
Josef Nauš, Michael Forman
---

14. 7. 2013, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Blatná
4:2 (3:1)
2 x Nauš, Forman M., Sova Jan
---

15. 6. 2013, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Stod
7:0 (3:0)
2 x Beránek, 2 x Mičkal, Čadek, Kotrba, Forman M.
---

13. 6. 2013, čtvrtek, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chotíkov
2:2 (0:1), na PK 1:4
Beránek, Forman M.
---

9. 6. 2013, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Domažlice
3:1 (1:0)
2 x Mičkal, Forman M.
---

26. 5. 2013, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Koloveč
4:1 (3:0)
2 x Mičkal, Kotrba, Beránek
---

18. 5. 2013, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
7:3 (5:2)
4., 28. Cihlář , 38., 74. Čadek, 19. vlastní, 21. Mičkal, 84. Kotrba
---

15. 5. 2013, středa, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Sušice
0:1 (0:0)
---

4. 5. 2013, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horšovský Týn
5:0 (4:0)
3 x Beránek, 2 x Nauš
---

28. 4. 2013, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
2:0 (1:0)
2 x Beránek
---

21. 4. 2013, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Luby
2:1 (1:0)
Rejšek, Stulík
---

14. 4. 2013, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Vejprnice
2:2 (0:1), na PK 3:5
Křivanec, Beránek
---

10. 4. 2013, středa, 17:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Rapid Plzeň
1:0 (1:0)
Křivanec
---

7. 4. 2013, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Holýšov
4:1 (2:1)
2 x Říský, Cihlář, Jůda
---

30. 3. 2013, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Přeštice
0:0 (0:0), na PK 2:3
---

24. 3. 2013, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - SK ZČE Plzeň
3:2 (1:0)
Křivanec, Rejšek, Beránek
---

17. 3. 2013, neděle, 11:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Hradešice
6:1 (4:0)
---

16. 3. 2013, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Rapid Plzeň
Odloženo.
---

9. 3. 2013, sobota, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Příkosice
2:0 (2:0)
Říský, Křivanec
---

2. 3. 2013, sobota, 9:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Katovice
4:1 (1:1)
Kotrba, Rejšek, Čadek, Cihlář
---

27. 2. 2013, středa, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Žichovice
4:2 (2:0)
Greger Tomáš, Mičkal, Kovář, Cihlář
---

24. 2. 2013, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chrást
1:3 (0:2)
Mičkal
---

17. 2. 2013, neděle, 15:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Dražice
2:4
Jůda, Mičkal
---

9. 2. 2013, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Regen (SRN)
4:2 (2:2)
2 x Říský David, Jůda, Rejšek
---

3. 2. 2013, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Mirovice
1:2
Mičkal
---

25. 11. 2012, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Koloveč
1:2 (0:0)
Beránek
---

17. 11. 2012, sobota, 13:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Stod
5:1 (4:0)
2 x Mičkal, 2 x Kotrba, Melka F.
---

11. 11. 2012, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Domažlice
4:3 (3:2)
3 x Beránek, Mičkal
---

4. 11. 2012, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chotíkov
3:0 (2:0)
2 x Mičkal, Butnaru
---

21. 10. 2012, neděle, 15:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
4:2 (3:1)
2 x Butnaru, Mičkal, Forman M.
---

14. 10. 2012, neděle, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Sušice
3:2 (2:1)
2 x Mičkal, Nauš
---

7. 10. 2012, neděle, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Horšovský Týn
3:0 (2:0)
Chod, Kotrba, Beránek
---

29. 9. 2012, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
1:2 (0:1)
Mičkal
---

23. 9. 2012, neděle, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Luby
1:0 (1:0)
Butnaru
---

16. 9. 2012, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Vejprnice
2:0 (1:0)
2 x Beránek
---

8. 9. 2012, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Holýšov
2:1 (0:0)
2 x Chod
---

2. 9. 2012, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Přeštice
2:1 (1:0)
Kotrba, Beránek
---

25. 8. 2012, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - SK ZČE Plzeň
1:1 (0:1), na penalty 3:4
Čadek
---

19. 8. 2012, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rapid Plzeň
3:0 (1:0)
2 x Stulík, Melka Fr.
---

15. 8. 2012, středa, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Žichovice
6:0 (2:0)
---

11. 8. 2012, sobota, 10:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Příkosice
2:0 (2:0)
Křivanec, Mičkal
---

4. 8. 2012, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Hluboká nad Vltavou
2:3
---

1. 8. 2012, středa, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Příbram (ligový dorost)
1:4
---

28. 7. 2012, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Osek
4:4
---

22. 7. 2012, neděle, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Svéradice, Blatná
1. místo v turnaji (podrobnosti v komentáři)
---

14. 7. 2012, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Katovice
4:1 (2:0)
Křivanec, Melka Fr., Kotrba, Mičkal
---

16. 6. 2012, sobota, 10:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Horšovský Týn
0:0 (0:0), 2:4 na PK
---

9. 6. 2012, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Stod
0:2 (0:2)
---

3. 6. 2012, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Bolevec
3:0 (1:0)
Beránek, Kotrba, Melka
---

27. 5. 2012, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Stříbro
2:1 (0:1)
Nauš, Mičkal
---

20. 5. 2012, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Doubravka
1:1 (1:0), na penalty 2:3
Říský
---

12. 5. 2012, sobota, 10:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Příkosice
3:2 (0:0)
Sova Jan, Kotrba, Nauš
---

6. 5. 2012, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Holýšov
2:0 (1:0)
Říský, Chod
---

28. 4. 2012, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
3:1 (1:1)
Stulík, Čadek, Nauš
---

22. 4. 2012, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rapid Plzeň
2:0 (1:0)
Kotrba, Řiský
---

18. 4. 2012, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
3:3 (3:0), pen. 6:5
Koc, Nauš, Beránek
---

14. 4. 2012, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - SK ZČE
0:1 (0:0)
---

8. 4. 2012, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Přeštice
3:0 (0:0)
2 x Nauš, Koc
---

4. 4. 2012, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chrást
0:3 (0:2)
---

1. 4. 2012, neděle, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Vejprnice
2:2 (2:0) na PK 4:2
Kotrba, Čadek
---

25. 3. 2012, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chotíkov
2:2 (2:1), na penalty 5:6
Beránek (PK), Mičkal
---

18. 3. 2012, neděle, 10:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Hradešice
8:1 (4:0)
---

17. 3. 2012, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chrást
nehráno (nezpůsobilý terén)
---

11. 3. 2012, neděle, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
nehráno (nezpůsobilý terén)
---

3. 3. 2012, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Sušice
1:3 (0:0)
Kotrba
---

29. 2. 2012, středa, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Strakonice "A"
0:4 (0:2)
---

26. 2. 2012, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Sedlice
2:2 (0:0)
Koc, Mičkal
---

18. 2. 2012, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Osek
2:2
---

11. 2. 2012, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Regen (SRN)
5:2 (2:0)
2 x Beránek, Koc, Nauš, Mičkal
---

4. 2. 2012, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horšovský Týn
1:3 (0:1)
Jan Sova
---

29. 1. 2012, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Bělčice
8:3 (4:1)
3 x Kotrba, Řivský, Křivanec, Koc, Nauš, Melka
---

19. 11. 2011, sobota, 13:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horšovský Týn
2:0 (1:0)
Melka, Říský
---

13. 11. 2011, neděle, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Stod
4:3 (3:1)
2 x Řiský, Mičkal, Koc
---

5. 11. 2011, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Bolevec
3:2 (1:1)
Řiský, Mičkal, Beránek
---

30. 10. 2011, neděle, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Stříbro
6:4 (2:3)
Beránek, Koc, Melka, Šafanda, Mičkal, Čadek
---

22. 10. 2011, sobota, 15:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Doubravka
2:2 (2:0)
Kotrba, Čadek
---

16. 10. 2011, neděle, 15:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Příkosice
4:0 (2:0)
2 x Melka, Mičkal, Nauš
---

9. 10. 2011, neděle, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Holýšov
1:1 (1:1), na penalty 4:2
Nauš
---

2. 10. 2011, neděle, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
2:0 (2:0)
Jůda, Beránek
---

24. 9. 2011, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Rapid Plzeň
4:1 (0:0)
2 x Kotrba, Jůda, Melka
---

18. 9. 2011, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - SK ZČE
3:0 (0:0)
3 x Beránek
---

10. 9. 2011, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Přeštice
0:2 (0:0)
---

4. 9. 2011, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Vejprnice
5:3 (1:0)
2 x Beránek, Greger, Koc, Mičkal
---

27. 8. 2011, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chotíkov
3:2 (2:1)
2 x Beránek, Nauš
---

21. 8. 2011, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chrást
2:2 (0:1), na penalty 3:4
Jůda, Nauš
---

14. 8. 2011, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Sk Klatovy 1898
2:0 (0:0)
Beránek, Nauš
---

6. 8. 2011, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Svéradice
4:1
---

30. 7. 2011, sobota, 10:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Katovice
2:1
---

23. 7. 2011, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Čížová
2:1
---

20. 7. 2011, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Písek "B"
2:4
---

17. 7. 2011, neděle, 10:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Strakonice
4:5 (2:1)
Kotrba, Melka, 2 x Forman
---

19. 6. 2011, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horšovský Týn
3:4 (0:2)
Mičkal 3
---

12. 6. 2011, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Nýřany
9:0 (4:0)
---

5. 6. 2011, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Sušice
2:4 (1:1)
Čadek, Koc
---

29. 5. 2011, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Mýto
3:2 (2:0)
Beránek (36. a 59.), Cihlář (45.)
---

22. 5. 2011, neděle, 10:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Zbiroh
7:0 (1:0)
---

15. 5. 2011, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chlumčany
2:0 (2:0)
Mičkal (5.), Beránek (24.)
---

7. 5. 2011, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Blovice
0:0 (0:0)
---

1. 5. 2011, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
1:0 (0:0)
Šafanda (85.)
---

24. 4. 2011, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Křimice
1:0 (0:0)
Jiřík (67.)
---

17. 4. 2011, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Luby
3:1 (2:0)
Mičkal (12. a 16.), Jiřík (85.)
---

10. 4. 2011, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chotíkov
1:0 (1:0)
Čadek (45.)
---

2. 4. 2011, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
3:0 (2:0)
Jiřík (26.), Mičkal (40. a 54.)
---

26. 3. 2011, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Domažlice
2:1 (0:0)
Mičkal (59.), Jiřík (66.)
---

20. 3. 2011, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Strážov
4:1 (0:1)
Jiřík (63. a 67.), Mičkal (82. a 87.)
---

13. 3. 2011, neděle, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Zruč
4:0 (1:0)
Beránek (30. a 52.), Mičkal (47. a 67.)
---

5. 3. 2011, sobota, 12:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Strakonice
1:1 (0:0)
Cihlář
---

26. 2. 2011, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Regen (SRN)
3:2 (1:1)
Mičkal 2, Beneš
---

20. 2. 2011, neděle, 10:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chanovice
2:3 (2:1)
Beneš, Beránek
---

19. 2. 2011, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Žichovice
7:0
Beneš 3, Mičkal 2, Jiřík, Greger
---

12. 2. 2011, sobota, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Koloveč
0:6 (0:1)
---

5. 2. 2011, sobota, 12:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Písek "B"
2:2
---

30. 1. 2011, neděle, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Doubravice
7:1
---

13. 11. 2010, sobota, 14:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Dynamo Horšovský Týn
3:0 (2:0)
Vlasta Beránek (21.), Honza Jiřík (36.), Robert Beneš (80.)
---

6. 11. 2010, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Nýřany
2:4 (2:0)
Tomáš Jůda (8.), Petr Mičkal (18.)
---

31. 10. 2010, neděle, 14:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Sušice
2:1 (1:1)
Vlasta Beránek (26.), Honza Jiřík (68.)
---

24. 10. 2010, neděle, 15:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Mýto
4:0 (2:0)
2x Robert Beneš (26.,69.), Vlasta Beránek(43.), Petr Mičkal(68.)
---

17. 10. 2010, neděle, 15:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Zbiroh
5:1 (3:1)
2x Petr Mičkal (20´,59´), Michael Forman ml. (28´), Jan Jiřík (31´), Jarda Cihlář (87´)
---

9. 10. 2010, sobota, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chlumčany
0:1 (0:0)
---

3. 10. 2010, neděle, 16:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Blovice
4:0 (2:0)
Beránek, Sova (PK), 2 x Mičkal
---

26. 9. 2010, neděle, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
2:3 (0:0)
Sova, Beneš
---

18. 9. 2010, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Křimice
2:0 (0:0)
51. Žák Vladimír, 71. Jiřík Jaroslav
---

12. 9. 2010, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Luby
2:0 (0:0)
53. Mičkal Petr, 83. Koc Ondřej
---

4. 9. 2010, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chotíkov
2:2 (2:1)
34. Žák Vladimír, 68. Forman Michael ml.
---

29. 8. 2010, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Nepomuk
3:2 (1:0)
33. Šedivý Michal, 57. Koc Ondřej, 87. Stulík Ondřej
---

22. 8. 2010, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Domažlice
1:3 (0:3)
67. Jiřík Jan
---

15. 8. 2010, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Strážov
1:0 (1:0)
41. Jůda Tomáš
---

7. 8. 2010, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Zruč
5:0 (2:0)
39.,73. a 82. Jiřík, 26. Beneš, 55. Šafanda
---

31. 7. 2010, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Sedlice
4:2
---

28. 7. 2010, středa, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Písek
2:1 (0:0)
2 x Šmat - Hegebrant
---

24. 7. 2010, sobota, 10:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Strakonice
0:1 (0:0)
---

18. 7. 2010, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Žichovice
4:0
Jůda, Mičkal, Janouškovec, Nauš
---

18. 7. 2010, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Svéradice
6:3 (3:0)
2 x Mičkal, Koc, Janouškovec, Beneš, Nauš
---

19. 6. 2010, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Přeštice
0:2 (0:0)
---

13. 6. 2010, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Koloveč
0:0 (0:0)
---

6. 6. 2010, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Holýšov
0:3 (0:1)
---

30. 5. 2010, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rozvadov
1:0 (0:0)
87. Šmat
---

22. 5. 2010, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Město Touškov
3:4 (1:2)
9.,82. Mičkal , 66. Cihlář
---

16. 5. 2010, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
1:2 (1:0)
22. Jiřík (PK)
---

8. 5. 2010, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Bolevec
0:1 (0:0)
---

2. 5. 2010, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
4:1 (1:1)
5. Jiřík, 52. Forman, 57. Janouškovec, 84. Jůda
---

25. 4. 2010, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - ZČE Plzeň
2:0 (1:0)
25. Forman Michael ml., 58. Jůda
---

17. 4. 2010, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chanovice
0:3 (0:2)
---

11. 4. 2010, neděle, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Stříbro
2:2 (2:2)
26. Dytrt, 32. Sova
---

5. 4. 2010, pondělí, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rokycany
1:1 (0:0)
88.Šafanda
---

3. 4. 2010, sobota, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Vejprnice
0:0 (0:0)
---

28. 3. 2010, neděle, 15:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chrást
0:3 (0:1)
---

20. 3. 2010, sobota, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Rapid Plzeň
1:3 (1:1)
Jiřík
---

18. 11. 2009, středa, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Přeštice
2:1 (1:1)
35. Ditrt, 75. Mičkal
---

1. 11. 2009, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Holýšov
2:2 (1:0)
  42.Jřík, 65. Dytrt
---

25. 10. 2009, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rozvadov
1:1 (1:1)
35. Cihlář
---

18. 10. 2009, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Město Touškov
3:2 (1:0)
39. Sova Jiří(PK), 47. Dytrt, 75. Cihlář
---

11. 10. 2009, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Horní Bříza
2:2 (0:2)
89. Jiřík, 90. Mičkal
---

4. 10. 2009, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Bolevec
4:2 (3:1)
9.Cihlář, 36. Jiřík, 41. Prchlík, 89. Forman Michal
---

29. 9. 2009, úterý, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Vejprnice
1:1(0:0)
73. Michael forman ml.
---

27. 9. 2009, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Klatovy
6:1 (4:0)
5. Sova(PK), 11. Nauš, 32. a 34. Cihlář, 70. Prchlík, 74. Forman
---

20. 9. 2009, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - ZČE Plzeň
0:2 (0:1)
---

13. 9. 2009, neděle, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Chanovice
1:2 (1:1)
34. Michael Forman ml.
---

5. 9. 2009, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Stříbro
2:3 (2:2)
18. Janouškovec, 29. Jiřík
---

28. 8. 2009, pátek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chrást
1:3 (0:3)
Jakub Mirvald
---

22. 8. 2009, sobota, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Muži A) - Rapid Plzeň
1:1 (0:0)
Jan Jiřík
---

15. 8. 2009, sobota, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Rokycany
0:2 (0:1)
---

0. 0. 0000, úterý, 18:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Muži A) - Chotíkov
Přeloženo.

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Hospoda U Hlaváčků
  • Petr Bednarik - zemědělské, zámečnické služby
  • Josef Chalupný – fotograf