10. 8. 2018, pátek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - FK HD x Bělčice
24:1
---

7. 8. 2018, úterý, 18:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Strakonice (mladší žáci)
4:1
---

17. 6. 2018, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Rokycany
2:11 (1:4)
Kodýdek, Lojík
---

10. 6. 2018, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Luby
7:3 (2:1)
Kodýdek 3, Janda 2, Šuhajda, Mlnařík M.
---

2. 6. 2018, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy - hřiště Janovice
0:7 (0:1)
---

27. 5. 2018, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Bolevec
5:0 (5:0)
Lojík 2, Janda 2, Mlnařík
---

26. 5. 2018, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Volyně (OPMŽ)
0:2 (0:1)
---

20. 5. 2018, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice
0:3 (0:1)
---

14. 5. 2018, pondělí, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice (OPMŽ)
4:0 (1:0)
Bauer, Faust, Karásek, Pančenko
---

13. 5. 2018, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
2:2 (1:1) PK 3:2
Dobřemysl, Mlnařík M.
---

7. 5. 2018, pondělí, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Hrádek (OPMŽ)
5:1 (4:0)
Lojík 3, Petrášek, Kodýdek
---

1. 5. 2018, úterý, 15:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Rapid Plzeň
0:2 (0:0)
---

29. 4. 2018, neděle, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravice (OPMŽ)
1:0 (1:0)
Pánek
---

28. 4. 2018, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice - UMT
0:12 (0:6)
---

23. 4. 2018, pondělí, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice B (OPMŽ)
1:1 (0:1)
Sládek
---

22. 4. 2018, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Košutka
1:8 (1:3)
Janda
---

15. 4. 2018, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
0:11 (0:6)
---

14. 4. 2018, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Volyně (OPMŽ)
0:3 (0:1)
---

7. 4. 2018, sobota, 15:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Horšovský Týn
4:3 (1:1)
Lojík 2, Janda, Šmrha
---

1. 4. 2018, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Tachov
0:15 (0:3)
---

25. 3. 2018, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
5:2 (3:0)
Mlnařík, Janda, Šuhajda, Pajer, Šmrha
---

17. 3. 2018, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka - UMT
0:10 (0:4)
---

10. 3. 2018, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice
2:7 (0:3)
Janda 2x
---

1. 4. 2017, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice - hřiště Chotěšov
2:0 (2:0)
5.Karásek Jan, 17.Brant Martin (vlastní)
---

26. 9. 2016, pondělí, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nalžovské Hory
3:2 (1:1)
Polena, Karásek, Lávička
---

24. 9. 2016, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
5:0 (2:0)
2 x Rojt, Urban, Reindl, Janda
---

19. 9. 2016, pondělí, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Kolinec
5:1 (2:0)
2 x Rojt, 2 x Mládek, Karásek
---

18. 9. 2016, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Rokycany
1:2 (0:1)
Janda
---

13. 9. 2016, úterý, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice
1:0 (0:0)
Lojík
---

9. 9. 2016, pátek, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Měčín
5:1 (3:0)
2 x Lávička, Stupka, Rojt, Pajer
---

5. 9. 2016, pondělí, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Luby "B"
1:5 (0:2)
Kočiš
---

4. 9. 2016, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice
3:7 (0:3)
Reindl, Rojt, Janda
---

31. 8. 2016, středa, 17:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy - hř. u ZS
2:5 (1:2)
Lojík, Reindl
---

28. 8. 2016, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
3:8 (0:6)
Klečka, 2 x Lojík
---

24. 4. 2016, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
4:0 (1:0)
3 x Smíšek, Faltys
---

17. 4. 2016, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Luby
0:2 (0:1)
---

9. 4. 2016, sobota, 14:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Stříbro - UMT
0:10 (0:1)
---

3. 4. 2016, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
4:1 (3:1)
3 x Dvořák, Pivnička
---

27. 3. 2016, neděle, 12:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice - UMT
5:1 (3:1)
3 x Dvořák, Šedivý, Faltys
---

20. 3. 2016, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice
5:5 (2:3), na PK 4:5
4 x Šedivý, Dvořák
---

13. 3. 2016, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka - UMT
3:6 (1:3)
2 x Dvořák, Janda
---

31. 10. 2015, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Košutka
4:0 (2:0)
---

25. 10. 2015, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
1:1 (1:0), na PK 2:3
Smíšek
---

18. 10. 2015, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Horšovský Týn
3:2 (2:1)
10.,21. Dvořák Pavel, 52. Smíšek František – 28.,53. Sobotník Zdeněk
---

11. 10. 2015, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice
2:2, na penalty 3:2
Smíšek, Šedivý
---

4. 10. 2015, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - ZČE Plzeň
1:1 (0:1) na penalty 4:1
Šedivý
---

28. 9. 2015, pondělí, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Turnaj Hejtmana
Výsledky v komentáři.
---

27. 9. 2015, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Tachov
1:6 (1:3)
Šedivý
---

20. 9. 2015, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
1:2 (1:1)
Faltys
---

13. 9. 2015, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Luby
3:8
2 x Smíšek, Šedivý
---

9. 9. 2015, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Turnaj Hejtmana
Výsledky zápasů v komentáři.
---

6. 9. 2015, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Stříbro
0:3 (0:0)
---

3. 9. 2015, čtvrtek, 17:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice
12:0 (4:0)
---

29. 8. 2015, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
4:6 (2:2)
Smíšek, Reindl, Janda, Šedivý
---

26. 8. 2015, středa, 17:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka
0:5 (0:3)
---

23. 8. 2015, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice
0:2 (0:0)
---

13. 6. 2015, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka
1:10
Král l
---

6. 6. 2015, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice
1:3 (1:1)
Král
---

31. 5. 2015, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Luby
2:3 (0:1)
Pančenko, Král L - Kaiser 2x, vlastní
---

23. 5. 2015, sobota, 15:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Smíchov
5:0 (2:0)
3xKrál V, Masopust, Pavelec
---

16. 5. 2015, sobota, 16:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy
0:10 (0:4)
---

9. 5. 2015, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
3:6 (2:3)
Smášek, Král, Masopust-
---

3. 5. 2015, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Stříbro
1:5 (0:1)
Smíšek
---

25. 4. 2015, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Blšany
0:8 (0:1)
---

18. 4. 2015, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Dynamo ZČE
2:5 (1:3)
Bartoš, Polomis - Votava 2, Vach, Ježek, Harlt
---

12. 4. 2015, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
2:3 (0:1)
Jedlička, Masopust
---

4. 4. 2015, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Košutka
1:4 (1:2)
Masopust - Tryčl 3, Skála
---

28. 3. 2015, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice
1:6 (1:2)
Stulík
---

21. 3. 2015, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
5:2 (1:2)
Král, Faltys, Masopust, Smíšek, Bartoš - 2x Viktora
---

14. 3. 2015, sobota, 13:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice
2:8 (0:3)
Král L 2x - Kloařík 2x, Novák, Potužák M, Potužák P, Podlipský, Papež,
---

7. 3. 2015, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Tachov
4:7 (1:5)
3xKrál L, Bartoš - Sadláček 4,Široký, Všetička,Langr,
---

23. 2. 2015, pondělí, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - TJ Sušice
5:7 (1:4)
---

20. 2. 2015, pátek, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - TJ Blatná
2:3 (1:1)
Smíšek František, Král Luboš
---

8. 2. 2015, neděle, 14:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - TJ Junior Strakonice
3:4
Smíšek František 2x, Král Luboš
---

16. 11. 2014, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka
2:4 (0:4)
Jakub Masopust, Luboš Král
---

25. 10. 2014, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Smíchov
3:1(1:1)
Král 3
---

18. 10. 2014, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy
1:7 (0:3)
Horkel
---

11. 10. 2014, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
1:5 (1:2)
Jedlicka
---

4. 10. 2014, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Stříbro
3:1 (1:0)
Pikeš, Masopust, Pavelec - Haas
---

27. 9. 2014, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Blšany
1:4 (1:3)
Král Luboš
---

21. 9. 2014, neděle, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Dynamo ZČE Plzeň
0:10 (0:3)
---

13. 9. 2014, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
3:1 (0:0)
Král Luboš 3x - Švec
---

6. 9. 2014, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Košutka Plzeň
0:7(0:3)
---

3. 9. 2014, středa, 17:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice
0:1 (0:0)
---

30. 8. 2014, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice
0:12 (0:6)
---

27. 8. 2014, středa, 17:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Tachov
1:6 (0:3)
Pikeš
---

24. 8. 2014, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
1:8 (0:6)
Faltys
---

14. 8. 2014, čtvrtek, 16:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - TJ Sušice
5:2 (3:0)
3xKrál L, 2xPikeš
---

13. 8. 2014, středa, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - TJ Spartak Příbram
2:9
Král V, Pikeš
---

7. 8. 2014, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - TJ Junior Strakonice
3:12
2x Král V, Masopust
---

1. 6. 2014, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - ZČE Plzeň
4:4 (2:2) na penalty 4:5
Hnídek 4x
---

24. 5. 2014, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Smíchov
3:3 (2:1) na penalty 4:3
Král 2x, Ráž
---

18. 5. 2014, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
0:10 (0:5)
---

10. 5. 2014, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy
0:11 (0:5)
---

7. 5. 2014, středa, 18:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Tachov
2:5 (2:1)
Král, Hnídek
---

3. 5. 2014, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka
1:9 (1:2)
Hnídek
---

26. 4. 2014, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
0:11 (0:5)
---

19. 4. 2014, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice
3:5(1:3)
Hnídek, Král, Koloros
---

13. 4. 2014, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice
1:12 (1:3)
Boček
---

8. 4. 2014, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sokol Nalžovské Hory
11:8 (2:5)
2 Král, Bartheldy, Boček, Štěch, Pavelec, Stulík, Pančenko, Polena, Hlaváč, Hnídek
---

5. 4. 2014, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
7:1 (4:0)
3xKrál, 2xBartheldy, 2xHnídek - Viktora
---

30. 3. 2014, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Stříbro
1:8
Hlaváč
---

22. 3. 2014, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Košutka
6:3 (3:3)
3xBarthedly, Hnídek, Štěch, Král
---

18. 3. 2014, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sokol Nalžovské Hory
6:4
2x Hnídek Tomáš, Štěch Jakub, Jedlička Dalibor, Hokr Filip, Hlaváč Radim
---

15. 3. 2014, sobota, 11:20 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Blatná
4:3
2x Hnídek Tomáš, Štěch Jakub, Bartheldy Václav
---

11. 3. 2014, úterý, 16:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - TJ Sušice
6:2 (2:1)
2x Král Luboš, 2x Hnídek Tomáš, Jedlička Dalibor, Bartheldy Václav
---

8. 3. 2014, sobota, 15:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - TJ Osek
7:5 (3:3)
za domácí 3xLuboš Král, 2xJakub Boček, Dalibor Jedlička, Tomáš Stulík
---

16. 2. 2014, neděle, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - TURNAJ V OSEKU
HD - Hradiště 13:7, HD - Blatná 5:4
---

9. 2. 2014, neděle, 13:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - SK Strakonice
9:1 (5:0)
3xHnídek, 2xKoloros, 2xKrál, Bartheldy, Štěch
---

12. 1. 2014, neděle, 8:30 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sokol Nalžovské Hory
6:6
---

2. 11. 2013, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - ZČE Plzeň
6:0 (3:0)
Hnídek Tomáš 3x, Král Luboš 2x, Jakub Boček
---

27. 10. 2013, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Smíchov
2:1(2:0)
Hnídek Tomáš, Bartheldy Václav
---

19. 10. 2013, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
2:4 (0:2)
Hnídek, Bartheldy
---

15. 10. 2013, úterý, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sokol Nalžovské Hory
Ukončeno po 20 minutách pro nepříznivé počasí.
---

13. 10. 2013, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy
1:11 (0:5)
---

5. 10. 2013, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka
2:8 (2:2)
Král, Hnídek
---

28. 9. 2013, sobota, 11:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
0:9 (0:2)
---

21. 9. 2013, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice
3:10 (1:3)
2x Král Luboš, Hnídek Tomáš
---

14. 9. 2013, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice
5:5 (1:4) na penalty 6:5
2xBartheldy, Hnídek Tomáš, Stulík, Pikeš, roz. penalta Hnídek - 3xJánský, Křeš, Mertl
---

11. 9. 2013, středa, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice
2:8 (1:4)
---

8. 9. 2013, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
6:3 (3:3)
2xBartheldy Václav, 2xHnídek Tomáš, Jedlička Dalibor, Král Luboš
---

5. 9. 2013, čtvrtek, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sokol Nalžovské Hory
9:2 (6:1)
2xŠtěch, 2xBartheldy, 2xHnídek, Palčeko, Pikeš, Pavelec,
---

31. 8. 2013, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Stříbro
1:10 (0:5)
Hnídek Tomáš - 3xDemeter Aleš,3xTolar Lukáš, 2xŠoul Jan, Koželuh Pavel, Jandík Martin
---

28. 8. 2013, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Tachov
1:7
Radim Hlaváč
---

24. 8. 2013, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Košutka
5:7 (3:3)
2x Tomáš Hnídek, Jakub Štěch, Luboš Král, Václav Bartheldy
---

19. 8. 2013, pondělí, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Osek
12:0
Stulík 4, Král 3, Pavelec 2, Hlaváč 2, Ráž
---

10. 8. 2013, sobota, 11:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Strakonice
2:3
Jakub Štěch, Tomáš Hnídek
---

8. 8. 2013, čtvrtek, 17:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nalžovské Hory
7:5
Palečko, Štěch, Král, Polena, Bartheldy, Hnídek, Jedlička
---

16. 6. 2013, neděle, 16:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Smíchov
6:4 (1:4)
---

8. 6. 2013, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka
2:10 (1:5)
Jakub Štěch, Marek Hájek
---

1. 6. 2013, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice
1:7 (0:3)
Marek Hájek
---

25. 5. 2013, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Tachov
1:5 (0:3)
Tomáš Hnídek
---

24. 5. 2013, pátek, 18:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
1:5 (0:3)
Tomáš Hnídek
---

18. 5. 2013, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
1:8
---

4. 5. 2013, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
4:6 (1:2)
2x Marek Hájek, 2x Tomáš Hnídek
---

27. 4. 2013, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Stříbro
2:3 (0:1)
Tomáš Hnídek, Marek Hájek
---

24. 4. 2013, středa, 18:15 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice
3:3 (3:1)
Hájek Marek, Štěch Jakub, Bartheldy Václav
---

20. 4. 2013, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice
5:5 (3:2)
2x Tomáš Hnídek, Jakub Boček, Jakub Štěch, Luboš Král
---

18. 4. 2013, čtvrtek, 16:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nalžovské Hory
10:3
---

13. 4. 2013, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy
0:13
---

31. 3. 2013, neděle, 15:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - ZČE Plzeň
0:13 (0:3)
---

23. 3. 2013, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Košutka
0:6 (0:3)
---

19. 3. 2013, úterý, 17:00 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nalžovské Hory
nehráno - nezpůsobilý terén
---

27. 1. 2013, neděle, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Turnaj v Nepomuku - hala
7.místo
Tomáš Hnídek
---

3. 11. 2012, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice
1:10 (0:7)
Marek Hájek
---

28. 10. 2012, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Tachov
2:4 (1:1)
2x Jakub Štěch
---

20. 10. 2012, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
1:8 (0:2)
Marek Hájek
---

14. 10. 2012, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
4:4 (3:4) PK 2:4
---

6. 10. 2012, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
3:6 (3:2)
3x Marek Hájek
---

30. 9. 2012, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Stříbro
1:13 (0:5)
---

28. 9. 2012, pátek, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Smíchov Plzeň
5:2 (1:0)
2x Tomáš Hnídek, Marek Hájek, Jakub Štěch, Jakub Boček
---

22. 9. 2012, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice
1:3 (0:1)
Marek Hájek
---

15. 9. 2012, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy
1:8 (1:3)
Tomáš Hnídek
---

9. 9. 2012, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice
8:9 (4:5)
3x Vaclav Bartheldy, 2x Marek Hájek, Marek Bartheldy, Jakub Štěch, Tomáš Hnídek
---

1. 9. 2012, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - ZČE Plzeň
9:2 (7:1)
Marek Hájek 4x, Tomáš Hnídek 2x, Karel Pivnička 2x, Dalibor Jedlička
---

29. 8. 2012, středa, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka
0:7 (0:3)
---

25. 8. 2012, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Košutka
4:4 (2:3) (pen 1:3)
---

17. 6. 2012, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Košutka
2:7 (2:6)
---

10. 6. 2012, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice
2:8 (1:5)
2x Marek Hájek
---

3. 6. 2012, neděle, 17:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - SK ZČE
2:6 (1:3)
---

26. 5. 2012, sobota, 10:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - OTAVA CUP
5. místo
Marek Hájek 2 x, Michal Kovář, Tomáš Macoun
---

19. 5. 2012, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
7:3 (4:3)
2x Marek Hájek, 2x Michal Kovář, 2x Tomáš Hnídek, Jakub Štěch
---

13. 5. 2012, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka
4:2 (4:2)
2x Michal Kovář, Marek Hájek, Tomáš Hnídek
---

8. 5. 2012, úterý, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice
5:1 (4:0)
3 x Hájek, 2 x Kovář
---

5. 5. 2012, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy
3:9 (1:6)
2x Marek Hájek, Tomáš Hnídek
---

28. 4. 2012, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Tachov
1:7 (0:4)
Tomáš Hnídek
---

21. 4. 2012, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice
1:11 (1:4)
Hnídek Tomáš
---

18. 4. 2012, středa, 8:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Turnaj v Přešticích
4.místo
bez branky!!
---

14. 4. 2012, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - SK Smíchov
4:3 (1:2)
2x Tomáš Macoun, Vladimír Slepička, Marek Hájek
---

8. 4. 2012, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Stříbro
1:5 (0:2)
---

31. 3. 2012, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
4:5 (2:3)
2 x Hájek, Štěch, Macoun
---

25. 3. 2012, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
2:12 (0:9)
---

18. 3. 2012, neděle, 10:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Blatná
2:7 (1:2)
---

8. 3. 2012, čtvrtek, 16:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice
2:12
---

3. 3. 2012, sobota, 15:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Strakonice
2:5 (0:2)
Jakub Štěch, Tomáš Hnídek
---

18. 2. 2012, sobota, 12:30 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vacov
zrušeno
---

12. 2. 2012, neděle, 11:15 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Strakonice
zrušeno
---

4. 2. 2012, sobota, 14:00 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vodňany
nehráno
---

5. 11. 2011, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - SK ZČE
4:4 (2:0)
2 x Michal Kovář, Marek Hájek, Jakub Štěch
---

30. 10. 2011, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Přeštice
5:10 (2:7)
3x Tomáš Hnídek, 2x Marek Hájek
---

22. 10. 2011, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Vejprnice
6:6 (6:3) na pk 2:3
---

15. 10. 2011, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Doubravka
1:6 (0:3)
Martina Panušková
---

9. 10. 2011, neděle, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Klatovy
2:13 (1:6)
Štěch, Hájek
---

2. 10. 2011, neděle, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Tachov
1:8 (1:4)
Marek Hájek
---

28. 9. 2011, středa, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Košutka
0:4 (0:2)
---

24. 9. 2011, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Sušice
2:5 (0:2)
Marek Hájek, Matěj Kříž
---

17. 9. 2011, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - SK Smíchov
2:4 (1:3)
---

10. 9. 2011, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Stříbro
6:1 (2:1)
3 x Marek Hájek, 3 x Michal Kovář
---

3. 9. 2011, sobota, 11:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nýrsko
1:3 (1:0)
Marek Hájek
---

31. 8. 2011, středa, 14:45 hod. (venku)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Domažlice
1:8 (1:5)
---

27. 8. 2011, sobota, 11:45 hod. (doma)

FK Horažďovice (Mladší žáci) - Nepomuk
2:12 (2:7)
2 x Marek Hájek

Hlavní partneři

Naši hlavní partneři, kteří umožňují existenci a celosezónní provoz FK Horažďovice. Děkujeme!

Sponzoři

Níže uvedení příznivci fotbalu v Horažďovicích tuto sezonu podporují rozvoj fotbalu v našem městě. Děkujeme!       

  • Hospoda U Hlaváčků
  • Petr Bednarik - zemědělské, zámečnické služby
  • Josef Chalupný – fotograf